Uruchomienie produkcyjne zaawansowanego systemu do zarządzania magazynem Consafe Logistics planuje na czwarty kwartał tego roku.

Obecnie na terenie centrum logistycznego w Świętochłowicach znajduje się 110 tys. mkw.  nowoczesnych powierzchni magazynowych i hal produkcyjnych. Z końcem 2017 roku firma Consafe Logistics rozpoczęła rozmowy na temat wdrożenia systemu Astro WMS®, który daje większe możliwości dynamicznie rozwijającej się organizacji.

– Przy wyborze WMS-a naszym kluczowym kryterium były kompetencje dostawcy i jego doświadczenie w pracy z operatorami 3PL. To dla nas ważne, gdyż posiadamy Klientów o bardzo różnych procesach logistycznych. I choć znaleźliśmy na rynku wiele rozwiązań, tylko nieliczne oferowały system, który się nie starzeje i rozwija wraz ze zmieniającymi potrzebami Klienta. Tak jak w przypadku programu Astro WMS®, do którego aktualizacja wychodzi dwa razy do roku. Ponadto z Consafe łączy nas pięcioletnia współpraca, podczas której przekonaliśmy się, że są to najlepsi specjaliści od magazynów – mówi Paweł Rzepka, Production and Logistics Director w Delta Trans Group.

Czytaj całość:

Delta Trans wprowadza zaawansowany system magazynowy

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl