Jak będzie rozwijać się współpraca branży handlowej i logistycznej? Wielkie magazyny, small business unit, małe magazyny nadające się na lekką produkcję – jakie będą obiekty i lokalizacje przyszłości pod magazyny dla branży e-commerce? 

Dariusz Stasik, prezes zarządu W.P.I.P: Przyszłość należy do tych, którzy zamiast obawiać się, co nam ona przyniesie, potrafią ją sobie wyobrazić, a potem zaczną ją sami projektować i budować. Rzeczywistość zmienia się bardzo dynamicznie. Jeszcze kilkanaście lat temu w handlu królowały małe sklepiki, potem przyszły galerie handlowe, a teraz swoją pozycję umacnia sprzedaż online, czyli e-commerce. Ten, kto bacznie nie obserwował zmian na rynku i nie dostosowywał swojego biznesu do nich, prawdopodobnie już zbankrutował, a na pewno ma duże problemy. Skończyły się czasy gdzie ten sam model biznesowy był skuteczny przez 50 lat. Przykłady Ubera bez własnych taksówek, czy Bookimg.com bez własnych hoteli powodują, że na rynku wygrywa pomysł na nowy model biznesowy, a nie doświadczenie i lata praktyki, co z jednej strony smuci, ale z drugiej - daje szansę wszystkim. 

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (85%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL