• Spółka Fera powierzyła negocjacje z wynajmującym firmie doradczej Newmark Polska.
  • Po ekspansji firma zajmie 9100 mkw.
  • Należący do Fera sp. z o.o. internetowy sklep zoologiczny Fera.pl działa na polskim rynku od 2014 r.

 Sklepy internetowe Fera są obecne także na zagranicznych rynkach, m.in. niemieckim, rumuńskim, słowackim i węgierskim.

– Nasz klient jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z Prologis Park Wrocław. Odpowiadają mu zarówno warunki najmu, jak i lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4. Dzięki bliskości Wrocławia spółka Fera ma dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowników – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w Newmark Polska.

Okres pandemii COVID-19 przyczynił się do zmiany nawyków zakupowych konsumentów. Firma Fera zaobserwowała wzrost wolumenu sprzedaży, w rezultacie czego zdecydowała się zwiększyć wynajmowaną powierzchnię magazynową. Cieszymy się, że najemca obdarzył nas zaufaniem i powierzył nam negocjacje z Prologis – dodaje Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.

Prologis Park Wrocław to park logistyczny o powierzchni ponad 170 tys. metrów kwadratowych, położony w strefie przemysłowej na Bielanach Wrocławskich. W parku zastosowano szereg nowatorskich rozwiązań technicznych zapewniających klientom wygodę użytkowania i oszczędność energii przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne, m.in. system smart metering do zdalnego odczytu mediów. 

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl