• Równolegle na ukończeniu jest już proces komercjalizacji gorzowskiego power center zaś jego otwarcie planowane jest na III kwartał 2024 r.
  • Gorzowskie power center, powstające we współpracy Acteeum Group oraz Equilis Polska, weszło w nowy, finalny etap realizacji.
  • Inwestorzy dokonali wyboru Generalnego Wykonawcy parku handlowego oraz uruchamiają szeroko zakrojone prace budowalne.

- Gorzowski park handlowy z pewnością uzupełni ofertę handlową w mieście. Różnorodność oferty, komfortowa przestrzeń i doskonale skomunikowane miejsce inwestycji to bardzo dobre warunki dla inwestorów, najemców, ale przede wszystkim dla mieszkańców miasta. Cieszę się z realizacji tej inwestycji, która dowodzi konsekwencji w naszym działaniu. Gorzów bowiem zmienia się bardzo dynamicznie. Kolejny inwestor w mieście potwierdza tylko, że to, co robimy w zakresie ułatwień i warunków dla biznesu ma sens. Kolejne miejsca pracy i kolejne firmy prowadzące działalność w Gorzowie wzmacniają pozycję biznesową miasta. - mówi Jacek Wójcicki, Prezydent Miasta Gorzowa.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasz kolejny projekt w tym roku tak sprawnie wchodzi w etap prac budowlanych. Wraz z podpisaniem umowy z CFE ruszamy z budową i już teraz planujemy uroczyste otwarcie obiektu w III kwartale 2024. Równolegle z dynamicznymi postępami organizacyjnymi i budowlanymi, bardzo cieszymy się ogromnego sukcesu komercjalizacyjnego naszego Gorzowskiego projektu. Na prawie rok przed planowanym otwarciem, mamy niemal zupełnie skompletowaną ofertę zakupową, która dzięki wielu popularnym, lubianym i atrakcyjnym markom, które otworzą swoje sklepy w Gorzowie, przedstawia się niezwykle atrakcyjnie – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner, Acteeum Central Europe.

Otwarcie gotowego obiektu, który jest już niemal w pełni skomercjalizowany, planowane jest już na III kwartał 2024. Gorzowskie power center na łącznej powierzchni 25 tys. mkw zaoferuje ponad 30 sklepów, w tym największy i najnowocześniejszy w regionie wolnostojący salon sportowy Decathlon, supermarket Biedronka oraz całą gamę sklepów popularnych i cenionych przez klientów marek modowych, dyskontowych, drogeryjnych, sportowych i innych. Ponadto, ten niezwykle dogodnie skomunikowany obiekt zaoferuje przestronny parking na ok. 800 pojazdów oraz infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych. W ramach projektu znajdą się również strefy relaksu, rozrywki, gier i zabaw dla dzieci, gastronomii oraz wiele ciekawych rozwiązań małej architektury.

– Bardzo cieszymy się z realizacji kolejnego przedsięwzięcia wspólnie z Acteeum, po Chełmie i Andrychowie, tym razem w zachodniej Polsce. Nasz Gorzowski projekt, stanowi z jednej strony wyraz naszego zaangażowania w budowanie portfela inwestycji Equilis w Polsce, z drugiej zaś przekonania że polski rynek parków handlowych jest silny i ma wspaniałe perspektywy rozwoju.
– wyjaśnia Xavier Pierlet, Chief Investment Officer Equilis Europe

Mając na uwadze zrównoważony rozwój i innowacyjność w centrum działań CFE, Gorzów power center z certyfikatem Breeam Excellence idealnie do tego pasuje. – wyjaśnia Bruno Lambrecht, Prezes Zarządu CFE. Wierzymy, że o sukcesie procesu budowlanego decydują współpracujący ze sobą mężczyźni i kobiety Chcę podziękować Acteeum i Equillis za zaufanie i kontynuację naszej dobrej wspólnej, dotychczasowej współpracy. – dodaje Bruno Lambrecht

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl