Kiloutou Wypożyczalnia Sprzętu to jeden z liderów rynku usług wynajmu i serwisu maszyn i urządzeń budowlanych w tym ciężkiego sprzętu drogowego (walce, dźwigi itp.), podnośników i rusztowań oraz wielu innych narzędzi (ponad 14 500 jednostek sprzętowych). Firma obecna na małopolskim rynku od 2016 roku, w związku z rozwojem swej działalności zdecydowała się na pozyskanie ok 1400 mkw. nowej powierzchni ekspozycyjnej, magazynowej, serwisowej oraz biurowej. Będzie to kolejny 33. oddział w tej spółki w Polsce.

Jak wyjaśniają przedstawiciele inwestora, KJ Fundusz, aktualna praktyka potwierdza, że ta lokalizacja oraz specyfika i funkcjonalność realizowanego obiektu przyciąga najemców, którzy poszukują nowoczesnych powierzchni o mieszanym przeznaczeniu, a więc nie tylko funkcji magazynowej lub pomieszczeń biurowych, ale także możliwości prowadzenia specyficznej dla nich działalności (np. wystawienniczej, warsztatowej lub laboratoryjnej).

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (18%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL