• Jak w czasach zaburzeń działania łańcuchów dostaw odpowiedzieć na wyzwania dotyczące rosnących kosztów? - to tylko jedno z wyzwań, z którymi mierzą się dziś inwestorzy.
  • Zaparoh, producent mebli tapicerowanych, wraz z firmą doradczą M4 Real Estate dzielą się z PropertyNews.pl swoimi obserwacjami z przeprowadzonego badania rynku.
  • Piotr Węglarz, Dyrektor Zarządzający Zaparoh oraz Kuba Jambor, Associate Director M4 Real Estate poruszają zagadnienia dotyczące wpływu otoczenia na decyzje dotyczące nieruchomości produkcyjno-magazynowych.

Zaparoh to jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce produkujących meble tapicerowane. Dysponuje urządzeniami produkcyjnymi najnowszej generacji oraz stosuje innowacyjne technologie. W hali produkcyjnej o powierzchni 11 tys. mkw. powstaje około 50 tys. mebli rocznie. Firma zatrudnia obecnie ok. 300 pracowników, ma duży zespół produkcyjny, fachowców tworzących prototypy mebli, specjalistów od produkcji, logistyki, zakupów, HR i finansów.

Zaparoh jest spółką córką angielskiej firmy Sofa.com Ltd., jednego z najdynamiczniej rozwijających się dystrybutorów mebli tapicerowanych w Europie Zachodniej. Spółka mająca siedzibę w Londynie sprzedaje sygnowane przez siebie sofy, łóżka, fotele w Wielkiej Brytanii. Salony m. in. w Londynie, Glasgow i Manchesterze cieszą się ogromną popularnością, a meble oferowane pod marką Sofa.com mają renomę trwałych, komfortowych  i prezentujących modny design.

M4 Real Estate specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych - głównie w najmie i sprzedaży powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych, a także gruntów przemysłowych. Wspiera także inwestorów, zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych, planujących ekspansję w nowych lokalizacjach czy w nowych sektorach.                                             

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl