• MDC² zwraca uwagę na komfort zarówno swoich pracowników, jak i tych użytkujących budowane przez firmę magazyny w ramach szeroko rozumianej strategii ESG
  • MDC² jest jedynym polskim deweloperem magazynowym, który posiada formalny komitet ds. ESG w Radzie Dyrektorów.
  • Komitet ds. ESG w MDC² zapewnia, m.in. nadzór i doradztwo strategiczne w kwestiach związanych z ochroną środowiska, kwestiami odpowiedzialności społecznej i praktyk zarządczych.
  • W Gliwicach, w komercyjnym obiekcie logistycznym MDC² Park Gliwice, powstaje pierwsza w Polsce zewnętrzna siłownia realizowana we współpracy z Fundacją Truckers Life. Takie strefy sportu i relaksu powstaną w każdym parku dewelopera.

Z ekspertami i przedstawicielami MDC² będzie można spotkać się i porozmawiać podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego  w dniach 24-26 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na specjalnym stoisku firmy. 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA  EEC 2023

A już dziś zachęcamy do wysłuchania rozmowy PropertyNews.pl z Maciejem Madejakiem, założycielem, Chief Development Officer, MDC².

MDC² to działający na polskim rynku deweloper powierzchni magazynowych i logistycznych budowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Posłuchaj również innych podcastów MDC²

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl