• Panattoni zakończył kolejny międzynarodowy projekt. W piątek 9 września nastąpiło uroczyste otwarcie nowego obiektu poligraficzno-logistycznego midocean.
  • Firma Midocean otworzyła nowy obiekt poligraficzny i logistyczny w Panattoni Park Ruda Śląska III. 
  • Dzięki temu nowemu obiektowi o powierzchni ponad 40 tys. mkw. firma Midocean jest w stanie utrzymać wysoki poziom usług dla ponad 9 tys. klientów w UE.

- Powierzenie nam budowy zakładu poligraficzno-logistycznego firmy Midocean było dowodem dużego zaufania, jakim obdarzyła nas firma. Zaplecze technologiczne zostało przygotowane bardzo sprawnie, dzięki czemu możliwe było przemieszczenie parku maszynowego w sposób nie kolidujący z dostawami do klientów firmy. To kolejna sprawna relokacja wspierana przez Panattoni, który staje się gwarantem ciągłości procesów. Dodatkowo zapewniamy zrównoważony obiekt z licznymi rozwiązaniami dla pracowników, w doskonałej lokalizacji, zapewniający sprawne połączenie m.in. z Czechami, Słowacją czy Niemcami  – mówi Marek Dobrzycki, dyrektor Zarządzający z Panattoni.

- Ten nowy obiekt pozwala firmie Midocean na utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klientów. Aby dostarczać z najwyższą prędkością, zainstalowaliśmy również wiele nowych maszyn drukarskich wykorzystujących najnowocześniejsze technologie, które są budowane na zamówienie i dostosowane do naszych wymagań dotyczących drukowania. Będziemy nadal rozwijać się w tym obszarze, aby zapewnić, że będziemy mogli zwiększać nasze zdolności zgodnie z wymaganiami rynku. Jesteśmy przekonani, że ta nowa lokalizacja jeszcze bardziej wzmocni nas w ciągłości i przyszłym rozwoju oraz przyczyni się do realizacji naszych ogólnych celów zrównoważonego rozwoju - mówił  Stephen Gibson – Business Development Director, midocean

W ramach Panattoni Park Ruda Śląska III midocean zyska m.in. instalację fotowoltaiczną, system rekuperacji, a także stacje ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto dla pracowników wybudowano nowoczesną stołówkę, ogródek zewnętrzny oraz oświetloną wiatę na rowery i motocykle. Firma zapewnia również transport autobusowy z pobliskich miejscowości. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu autostrad A1 (14 km) i A4 (5 km), co pozwoli na sprawny transport krajowy i międzynarodowy.

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl