• Żabka Nano jest największą siecią sklepów autonomicznych w Europie.
  • W Polsce działa już niemal 60 sklepów Żabka Nano wspieranych przez sztuczną inteligencję.
  • Sklep Żabka Nano na terenie Prologis Park Chorzów jest czynny całą dobę, pozwala na szybkie zakupy bez kasjerów, kolejek i gotówki.

Asortyment artykułów dostępnych w sklepie jest dostosowany do specyfiki lokalizacji i profilu klienta. W punkcie na terenie chorzowskiego parku logistycznego, znaleźć można niemal 700 różnych produktów. 

Dzięki Żabka Nano zakupy stały się nie tylko prostsze i szybsze, ale również bardziej  dostępne dla wszystkich osób korzystających z naszego parku logistycznego w Chorzowie. To rozwiązanie wdrożone głównie z myślą o niemal 2 500 pracownikach, którzy każdego dnia przychodzą do pracy właśnie do Prologis Park Chorzów. To duże ułatwienie, by kupić jakąś przekąskę czy lunch lub zrobić zakupy przed powrotem do domu – mówi Paweł Kowalczyk, Real Estate & Customer Experience, Senior Manager Prologis.

Stosowana w sklepach Żabka Nano innowacyjna technologia wykorzystująca sztuczną inteligencję jest rozwiązaniem opartym na kamerach, wykorzystującym komputerową wizję i tzw. machine learning do rozpoznawania zdjętych z półek produktów i automatycznie finalizującym płatność po wyjściu ze sklepu. System nie identyfikuje klientów i nie zapamiętuje obrazu, co gwarantuje bezpieczeństwo i zachowanie prywatności.

Parki logistyczne przyjazne dla pracowników

Uruchomienie pierwszego sklepu Żabka Nano w parku logistycznych Prologis w Polsce to kolejny element inicjatywy PARKlife™, która koncentruje się na tworzeniu przyjaznych, nowoczesnych i atrakcyjnych miejsc pracy.

 

W ramach inicjatywy dostępne są między innymi strefy relaksu na świeżym powietrzu, boiska do uprawiania sportów indywidualnych i zespołowych, wiaty rowerowe z zapleczem serwisowym czy punkty ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl