Amazon z ciekawą ofertą dla absolwentów uczelni wyższych


Amazon rozpoczął dzisiaj kampanię reklamową, która ma promować rekrutacje najlepszych absolwentów studiów doktoranckich, magisterskich oraz licencjackich, którzy dołączą do jednej z wiodących firm technologicznych na świecie i obejmą stanowiska kierownicze.
Udział w niej wzięli absolwenci najlepszych polskich uczelni, którzy dołączyli do Amazon i postanowili podzielić swoimi doświadczeniami z pracy w Amazon.
- Kiedy trafiłam do Amazon nie miałam żadnego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, teraz wiem, że codziennie zdobywam to doświadczenie i uczę się czegoś nowego – mówi Maksymiliana Miętkiewicz, Area Manager, absolwentka kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (79%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL
lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.