PARTNERZY PORTALU
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

Fani motoryzacji w Galerii Młociny

Fani motoryzacji w Galerii Młociny
Mikołaj Miko Marczyk, mat. pras.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 09 gru 2019 12:57

W piątek, 6 grudnia, tłumy osób zebrały się w Galerii Młociny podczas prezentacji samochodów biorących udział w kultowym, warszawskim Rajdzie Barbórka oraz kierowców, którzy dzień później ścigali się na ulicy Karowej i odcinkach specjalnych. Tego dnia plac główny przed galerią zamienił się w prawdziwy raj dla wszystkich fanów motoryzacji.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 09 gru 2019 12:57

Przez ostatnie dni Galeria Młociny, jeden z partnerów kultowego, warszawskiego Rajdu Barbórki, zamieniła się w prawdziwy raj dla wszystkich fanów motoryzacji. 5 grudnia o godzinie 19:00 w Hali Hutnik odbyło się spotkanie z najpopularniejszymi kierowcami oraz pilotem wyścigów samochodowych i rajdowych w Polsce. Tego wieczoru zainteresowani mieli okazję spotkać się i porozmawiać m. in. z najmłodszym rajdowym Mistrzem Polski - Mikołajem „Miko” Marczykiem, który w tegorocznym Rajdzie „Barbórka” uplasował się na trzeciej pozycji oraz towarzyszącym mu Szymonem Gospodarczykiem – jednym z czołowych, polskich pilotów rajdowych. W Hali Hutnik pojawili się również Kacper Wróblewski, Jacek Spentany oraz Kuba „Colin” Brzeziński.

W Mikołajki, 6 grudnia, od godziny 20 na placu głównym przed Galerią Młociny odbyła się prezentacja samochodów i kierowców, którzy dzień później ścigali się na ulicy Karowej oraz odcinkach specjalnych. Tego samego dnia zainteresowani mogli obejrzeć oficjalne pomiary rajdowe samochodów, które odbyły się na parkingu bielańskiego centrum handlowego znajdującego się na poziomie -0,5. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów motoryzacji, by obejrzeć kulisy jednego z najpopularniejszych, warszawskich rajdów samochodowych.

Rajd Barbórka, czyli jedno z najpopularniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w stolicy, które zamyka sezon rajdowy w Polsce, po raz siódmy wygrał Kajetan Kajetanowicz. Drugie miejsce w tegorocznej edycji imprezy zajął Fin Jari Huttunen, a na trzeciej pozycji uplasował się tegoroczny mistrz Polski Mikołaj „Miko” Marczyk.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • agata 2019-12-11 11:41:50
    byłam, widziałam :D akurat świąteczne zakupy pojechałam robic :D fajnie że takie atrakcje akurat w mojej ulbuionej galerii
  • mateusz 2019-12-14 17:05:28
    my tez bylismy z żoną! super było!
  • Angela 2019-12-16 02:23:09
    Były emocje :D szkoda, że tak krótko. Mam nadzieję, że za rok znowu będzie można z bliska popatrzeć na autka w galerii :)
  • olka 2019-12-18 13:08:41
    mąż pierwszy raz chętnie ze mną do galerii poszedł :) i miałam duuużo czasu na chodzenie po sklepach :D