Apartamentowiec Relax to 39 luksusowych lokali o metrażu 23,46 - 83,33 mkw na pięciu różnych poziomach. Każdy apartament będzie posiadał balkon lub taras. 

Drugim etapem inwestycji będzie budowa nowoczesnego basenu zastosowaniem nowoczesnych technologii oczyszczania wody: między innymi poprzez wspomaganie technologią Grandera.

Właściciele i goście będą mieli możliwość korzystania z planowanej na poziomie trzecim strefy Wellness & SPA, w której znajdować się będą: gabinetu masażu, jacuzzi, sauna, sala fitness, sala wypoczynkowa oraz wyposażona sala zabaw dla dzieci.

Dla właścicieli lokali zostanie oddany do użytkowania parking zewnętrzny z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi.

Dzielnica Jaszowiec w Ustroniu to magiczne miejsce w jednym z najwyższych miejsc w Ustroniu – oaza spokoju i ciszy. Budując tu apartamenty pod wynajem chcemy stworzyć przestrzeń, w której każdy poczuje się dobrze. Oddając kompleks w Państwa ręce, gwarantujemy wysoki standard i solidne wykończenie, zadbamy o najwyższą jakość, o każdy szczegół.

Inwestycja Apartamenty Relax znajduje się Ustroniu, ul. Stroma 20 (8,5 km od Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera Maan Development. 

Inwestycja Apartamenty Relax jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również: miejsca postojowe naziemne, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe

Condohotele w całej Polsce. Zobacz najnowsze inwestycje