• Inwestycja Kierunek Ustka powstanie na działce usytuowanej przy ulicy Leśnej 1B w Ustce, na terenie której znajduje się ośrodek wypoczynkowy Czarodziejka, działający kiedyś w kurorcie.
  • Zgodnie z założeniami projektowymi, obiekt turystyczny zostanie gruntownie przebudowany. Ponadto, w kompleksie powstaną dwa nowe, pięciopiętrowe budynki apartamentowe.
  • Kierunek Ustka zaoferuje łącznie 115 apartamentów, wśród których do wyboru będą, zarówno funkcjonalne lokale typu studio, jak i mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe. Ich przedsprzedaż ruszyć ma już w najbliższych miesiącach.

Kierunek Ustka jest pierwszym projektem o charakterze rekreacyjnym, który poznański deweloper przeprowadzi w lokalizacji turystycznej.

Duda Development ma w swoim potfolio liczne inwestycje gruntowe, projekty mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne oraz inwestycje komercyjne m.in. w Poznaniu i okolicach, Łodzi oraz Gliwicach.

Inwestycja Kierunek Ustka położony będzie w reprezentacyjnym rejonie Ustki, 140 metrów od plaży z pasem wydm nadbałtyckich.

Zaoferuje łącznie 115 apartamentów, wśród których do wyboru będą, zarówno funkcjonalne lokale typu studio, jak i mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe. Ich przedsprzedaż ruszyć ma już w najbliższych miesiącach.

Projekt usytuowany jest obok Parku Zdrojowego, w otoczeniu największych, lokalnych atrakcji - latarni morskiej i aquaparku, od których dzieli go kilkuminutowy spacer oraz w pobliżu centrum miasta, do którego można dojść w kwadrans.    

Realizacja tej inwestycji to ważny krok w deweloperskiej działalności Duda Development.

Condohotele w całej Polsce. Zobacz najnowsze inwestycje