• Łucz-Bud wybuduje inwestycję przy ulicy Kotsisa 2/4 w Warszawie. 
  • Inwestorem projektu jest GH Development.
  • W projekcie powstaną 143 mieszkania.
  • Budowa projektu rozpocznie się w czerwcu 2023 roku.

- Wykonawcę tej inwestycji wybraliśmy w drodze przetargu. Łucz-Bud to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, która wybudowała na rynku warszawskim szereg inwestycji, m.in. miasteczko Koneser. W związku z wyborem generalnego wykonawcy już w czerwcu rozpoczniemy budowę przy ulicy Kotsisa w Warszawie - powiedziała Aleksandra Żuralska, Country Manager GH Development.

Inwestycja powstanie na warszawskiej Pradze Północ przy ulicy Kotsisa 2/4 na skrzyżowaniu z ulicą Jagiellońską. Na działce wyrośnie 7- piętrowy budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze i jednopoziomowym garażem podziemnym. W projekcie znajdą się143 mieszkania liczące od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 33 do 80 mkw, każde z balkonem, ogródkiem lub loggią.

- Inwestycja powstanie na Pradze Północ, na Żeraniu, które ma o ogromny potencjał dla realizacji inwestycji mieszkaniowych. Wykorzystanie terenów poprzemysłowych pod zabudowę mieszkaniową to aktualnie silny trend mający na celu powstrzymanie zjawiska rozlewania się miasta i rewitalizację tkanki miejskiej. Naszym celem jest ożywienie tego obszaru Warszawy. Dlatego postanowiliśmy nasz projekt dostosować do potrzeb zarówno przyszłych mieszkańców jak i lokalnej społeczności. Zaprojektowaliśmy lokale usługowe na parterze pozwalające na wprowadzenie szerokiej oferty handlowo-usługowej - powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, GH Development.

GH Development swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 2018 r. Od tego czasu firma koncentrowała się na intensywnych pracach przygotowawczych do uruchomienia działalności deweloperskiej. W 2021 r. deweloper ruszył z budową apartamentowca Moxo House w Warszawie i tym samym rozpoczął wdrażanie strategii biznesowej, zakładającej tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach.

Inwestycja na warszawskiej Pradze Północ jest drugą realizacją dewelopera.

GH Development w najbliższej przyszłości na swoich gruntach w Warszawie planuje budowę łącznie 8 inwestycji mieszkaniowych. Firma ma plany związane z innymi rynkami nieruchomości w Polsce i obecnie powadzi w tym celu przygotowania we Wrocławiu.

 

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl