• Kolejny etap inwestycji Osiedle Przy Jeziorach zakończony.
  • More Place proponuje ostatnie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej, dostępne również w ramach programu Pierwsze Mieszkanie.
  • Osiedle powstaje w Poznaniu, przy ulicy Golczewskiej.

W północno-zachodniej części Poznania, przy ulicy Golęczewskiej powstaje Osiedle Przy Jeziorach. Inwestor, deweloper More Place zakończył już realizację III etapu. Powstało 8 domów w zabudowie bliźniaczej, a tym samym 16 lokali. Większość z nich znalazła już swoich właścicieli, a w sprzedaży zostały 4 ostatnie lokale o powierzchni od 111,47 do 112,84 mkw.

Mieszkania dla rodziny

Na parterze każdego z nich znajduje się strefa dzienna, czyli salon, kuchnia, komunikacja wraz ze schodami, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od układu. Na piętrze dostępne są również po 2 pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. Cechą charakterystyczną domów na Osiedlu Przy Jeziorach są duże ogrody. Liczą powierzchnię od 450 do 1 222 mkw.

 

- Przestronne powierzchnie domów i duże działki zostały docenione już przez wielu klientów. Nie brakuje również opcji dodatkowych jak m.in., instalacja fotowoltaiczna czy instalacja inteligentnego domu. Poza tym gotowe domy to oczywiście oszczędność czasu, a także najlepszy sposób na realną ocenę wielkości pomieszczeń czy naszego wysokiego standardu wykończenia - mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

 

Propozycja dewelopera, a ściślej mówiąc cena gotowych nieruchomości spełnia warunki rządowego programu Pierwsze Mieszkanie, który zacznie obowiązywać już 3 lipca bieżącego roku.

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl