Obiekt będzie składał się z trzech brył usytuowanych tarasowo na zboczu jednego ze stoków narciarskich w sercu Zieleniec Ski Arena, na Dolnym Śląsku. Dzięki temu, że widoczna będzie tylko górna część kondygnacji, z licznymi przeszkleniami i przemyślanym systemem świetlnym, osiągnięto efekt wizualnej lekkości.

Budowę kompleksowo realizuje spółka Czarna Góra Apartamenty. 

System condo gwarantuje pełną własność, potwierdzoną księgą wieczystą. Dzięki umowie najmu z operatorem, właściciel apartamentu zyskuje stopę zwrotu na poziomie 7 proc. od zainwestowanej kwoty netto w skali roku, niezależnie od tego, czy lokal jest wynajęty czy nie. Umowy są zawierane na 5 lub 10 lat, bądź na czas nieokreślony. Wszystkie opłaty związane z wynajmem (media, koszty z tytułu zarządzania nieruchomością, ubezpieczenie) są po stronie doświadczonego operatora. Szeroki wybór terminów pobytów właścicielskich, pozwala cieszyć się apartamentem zimą jak i latem oraz jednocześnie zarabiać.

Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 328 nowych mieszkań w tym 246 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 6 kondygnacji podziemnych

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl