• Akademik jest gotowy na rezerwacje miejsca na nowy rok akademicki 2022/2023.
  • Obiekt to 795 miejsc zakwaterowania w pełni wyposażonych mieszkaniach z dostępem m.in. do wspólnych stref coworkingowych, multimedialnych i siłowni.
  • Dom studencki oferuje jedno- lub dwuosobowe mieszkania z prywatną łazienką i aneksem kuchennym.

Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z siłowni, strefy chill, pokojów do cichej nauki oraz sal multimedialnych, gamingowych i ze stołem bilardowym.

Przeczytaj także: Prywatny akademik powstał w odrestaurowanej kamienicy w Katowicach

- Nasz najnowszy obiekt o podwyższonym standardzie odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających studentów. Zadbaliśmy o wyjątkowy komfort każdego z mieszkań studenckich i różnorodność stref wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość uczenia się w strefie cichej nauki, korzystania z siłowni, spędzania czasu z nowymi znajomymi z całego świata w funkcjonalnie urządzonych przestrzeniach lub przygotowania posiłków we wspólnej kuchni. Z kolei rodzice docenią bezpieczeństwo, które zapewnia całodobowa ochrona i służąca wsparciem na co dzień administracja obiektu – mówi dyrektor zarządzająca Student Depot Jolanta Bubel.

20 minut do rynku

Lokalizacja Student Depot w Krakowie pozwala dotrzeć spacerem, m.in. na Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Krakowską lub do Akademii im. Adama Frycza Modrzewskiego oraz na krakowski Rynek i Kazimierz lub do Galerii Krakowskiej.

– Nasza najnowsza inwestycja w drugim co do wielkości ośrodku akademickim w Polsce to ważny krok w rozwoju Student Depot. Nasz nowoczesny budynek, znajdujący się w pobliżu najważniejszych krakowskich uczelni, a także centrum miasta, stanowi świetne uzupełnienie bazy miejsc zakwaterowania studenckiego w Krakowie. Jednocześnie ta inwestycja pomaga nam wzmocnić naszą pozycję lidera na dynamicznie rozwijającym się rynku prywatnych akademików na wynajem – podsumowuje Marek Obuchowicz, partner w Griffin Capital, odpowiedzialny za rozwój platformy Student Depot.

Student Depot to 3,2 tys. miejsc zakwaterowania w siedmiu prywatnych domach studenckich premium w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Lublinie. Właścicielem firmy są podmioty powiązane z Griffin Capital Partners oraz Kajima Student Housing Limited, podmiot zależny od Kajima Europe i stanowiący część japońskiej Kajima Corporation. Griffin Capital Partners to prywatny inwestor oraz firma zarządzająca aktywami na rynku private equity i nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl