• II etap inwestycji Woronicza II w Warszawie został przekazany do użytkowania.
  • Na rynek trafiły 344 lokale na wynajem.
  • Za proces wykończenia wnętrz odpowiada Reesco Hospitality.

Rosną wymagania odnośnie mieszkań na wynajem

Inwestycja Woronicza II należy do Resi4Rent firmy, która jako pierwsza w Polsce postawiła na sektor PRS. Warto zaznaczyć, że obecnie widoczny jest dynamiczny wzrost tego segmentu. To zupełnie nowy rynek, który pozwolił całej branży nieruchomości, zwłaszcza w dobie spowolnienia, na rozszerzenie wachlarza usług oraz otworzył zupełnie nowe możliwości dla sektora hospitality w Polsce.

 

- Inwestorzy są świadomi rosnącej konkurencyjności oraz tego, że ich najemcy poszukują nie tylko dobrej lokalizacji, lecz także estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni. Właściciele PRS-ów stawiają na długoterminowe relacje, dlatego oczekują doskonałej jakości wykonania wnętrz oraz dopasowania ich do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Tym bardziej cieszę się, że jest to już nasza kolejna współpraca z Resi4Rent. Zespół Reesco Hospitality był odpowiedzialny również za projekty Rychtalska oraz Woronicza 82 - podkreśla Wojciech Witek, współzałożyciel Reesco Hospitality oraz pracowni architektonicznej Iliard.

Inżynierowie wrażliwi na estetykę

W zakresie prac Reesco Hospitality, jakie zostały wykonane na obiekcie przy ulicy Białej Floty, znalazł się między innymi montaż elementów wykończeniowych - od drzwi wewnętrznych, poprzez panele, płytki gresowe, na elementach dekoracyjnych, takich jak oprawa oświetleniowa i karnisze, kończąc.

Wszystkie pomieszczenia zostały starannie pomalowane, a na ścianach pojawiły się dekoracyjne obrazy, nadające im przytulności. W łazienkach wykonano tzw. „biały montaż”, który polega na precyzyjnym podłączeniu instalacji wodno-kanalizacyjnej. Także części wspólne - wewnętrzne lobby i zewnętrzny bon -zostały wykonane tak, aby zachęcały do odwiedzin czy sąsiedzkiej integracji. Szklana ściana dodaje elegancji, natomiast dodatkowa roślinność i designerskie dywany nadają przestrzeni domowego charakteru.

- Najlepsze budynki to takie, z którymi łączą nas emocje. Podobną filozofią kierują się ludzie, z którymi na co dzień współpracuję. Inżynierowie z zespołu Reesco Hospitality poza wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów wykonawczych nabytym w spółce Reesco, wykazują się także wrażliwością na estetykę, której na co dzień uczą się od pasjonatów architektury z pracowni Iliard, będącej częścią zespołu Reesco Hospitality. Dlatego jestem przekonany, że przyszli najemcy Resi4Rent, poczują wspaniały klimat tego miejsca - dodaje Wojciech Witek. 

 

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl