Obiekt utrzymany w standardzie 4**** składać będzie się ze 173 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.

Dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 25 mkw i 2 pokojowe od 35 mkw, w większości posiadające widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy.

Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras.

W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny i zewnętrzny, strefa Wellness & Spa, oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne.

Restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na wodę, zaserwuje specjały kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.

Lokalizacja oraz infrastruktura kompleksu doskonale odpowiadają potrzebom gości z Polski, Niemiec oraz Czech.

Inwestorem Lake Hill Resort & SPA jest Artur Kozieja - deweloper, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku. Założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Rodzinna firma Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, zarządza 3 hotelami na Dolnym Śląsku - Hotel Cieplice w Jeleniej Górze, Hotel Chata za Wsią w Mysłakowicach, Hotel Chata Karczowiska w Karczowiskach, k. Legnicy i Lubina.

Inwestycja Lake Hill znajduje się w Sosnówce, ul. Topolowa (1,8 km od Jeleniej Góry). 

Inwestycja Lake Hill jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

 

Condohotele w całej Polsce. Zobacz najnowsze inwestycje