• MVGM będzie administrować nieruchomość PFR Nieruchomości S.A.
  • Firma zarządza w Polsce portfolio nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych o łącznej powierzchni ponad 1,3 mln mkw.
  • Firma zajmie się 228 lokalami na Bielanach w Warszawie.

Nowy obiekt znajduje się przy ul. Przy Agorze 26 w Warszawie. Dostępne lokale mają od 31,6 mkw. do 77,2 mkw. powierzchni. Budynek oferuje  również 12 miejsc usługowych na parterze.

Będzie to już druga, po katowickim Nowym Nikiszowcu, nieruchomość z portfela PFR Nieruchomości S.A. administrowana przez MVGM.

MVGM to firma założona w 1953 roku. W Polsce działa od grudnia 2019, wtedy firma oficjalnie przejęła biznes zarządzania nieruchomościami od JLL, wiodącej agencji doradczej w sektorze real estate, która w 2009 roku rozpoczęła tworzenie portfolio usług oraz zespół odpowiedzialny za property management. Aktualnie, zespół MVGM zarządza w Polsce portfolio nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych o łącznej powierzchni ponad 1,3 mln mkw., które należą do 26 klientów, między innymi Immofinanz PKO TFI, AEW, INVEL, DEKA Immobilien, Sharow Capital, Hansainvest czy WP Carey.

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl