Polanica Residence usytuowana jest przy pełnej zieleni ulicy Chopina, kilka kroków od Parku Zdrojowego. To niezwykle klimatyczna część miejscowości – znajdują się tutaj stylowe wille, które w otoczeniu zielonych drzew tworzą niezwykłą atmosferę. Nazwa ośrodka pochodzi właśnie od unikalnych rezydencji w tej dzielnicy. Ogromną zaletą obiektu jest nowoczesna, bogato wyposażona strefa SPA, w której można się nie tylko zrelaksować, ale i nabyć witalności.

Jednym z największych atutów inwestycji są także dwa istniejące obiekty partnerskie: Hotel Polanica oraz Villa Alina, w których właściciele i goście apartamentów Polanica Residence będą mogli aktywnie spędzić czas, zrelaksować się i zregenerować oraz smacznie zjeść.

Polanica Zdrój to najlepszy i najczęściej odwiedzany kurort uzdrowiskowy na Dolnym Śląsku. Obiekt zarządzany jest przez doświadczonego operatora. 

Inwestycja Polanica Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań w tym 62 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Dostępne są lokale:

1-pokojowe o powierzchniach od 21 do 30 mkw 
2-pokojowe o powierzchniach od 30 do 49 mkw
3-pokojowe o powierzchniach od 45 do 64 mkw

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polanica Residence przewidział również: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne. W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Condohotele w całej Polsce. Zobacz najnowsze inwestycje