Inwestycja powstała przy ul. Olimpijskiej, w odległości ok. 400 metrów od najpopularniejszej atrakcji w kurorcie, czyli całorocznego ośrodka Szczyrk Mountain Resort. To kolejna już realizacja dewelopera spółki Apartamenty Złoty Widok. Firma oddała do tej pory w Szczyrku 2 budynki apartamentowe, którymi jednocześnie zarządza, zajmując się kompleksowo wynajmem apartamentów jako spółka Top Apart.

Budowa nowego kompleksu zakończy się latem 2019 r. Bryły trzech budynków nawiązują do górskich szczytów. Dzięki takiej formie, oraz dużym fragmentom elewacji wykończonej drewnem, nowoczesna architektura budynków Złoty Widok Ski & SPA wpisuje się naturalnie w otoczenie i górską stylistykę. W sumie do użytkowania oddanych zostanie 28 apartamentów. Są to zarówno jednopokojowe studia z aneksami kuchennymi, jak  i dwupokojowe apartamenty. Część lokali wyposażono także w kominki i klimatyzację.Deweloper zaplanował też infrastrukturę rekreacyjną.

– Będzie strefa relaksu i SPA z jacuzzi, sauną suchą i parową. Przewidzieliśmy także miejsce zabaw dla dzieci, wspólną salę jadalna oraz narciarnię – wyjaśnia Marcin Grzybowski, prezes spółek Apartamenty Złoty Widok.  

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (32%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL