Angelo Hotel Katowice nie po raz pierwszy gościł sportowców. - Współpracujemy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej od 4 lat, czyli od początku naszego działania. Gościliśmy nie tylko siatkarzy, ale również kolarzy i koszykarzy - w zeszłym roku byliśmy nawet oficjalnym hotelem polskiej reprezentacji. Tak bliski kontakt z najlepszymi zawodnikami jest dla nas niezwykle emocjonujący i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieć okazję ich gościć - mówi Tomasz Piórkowski, general manager Angelo Hotel Katowice.

Polscy zawodnicy z Bartkiem Kurkiem i Michałem Winiarskim na czele spędzili w Angelo cały tydzień od poniedziałku do soboty, a Amerykanie -
od środy. Plan dnia zawodników z Polski i USA w czasie pobytu w Angelo Hotel Katowice koncentrował się na treningach i posiłkach, które serwowane były w restauracji Sunlight. Szef kuchni Piotr Nadolski wraz z trenerami obu drużyn skomponował specjalne sportowe menu dla zawodników, z niezbędną ilością wartości odżywczych.

Siatkarze rozegrali dwa mecze, 5. i 7. lipca w Katowicach i we Wrocławiu, które zakończyły się wygraną Polaków. W ten sposób zapewnili sobie szanse na awans.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl