- Piotrkowska zmienia się, powstają kolejne nowe miejsca, do których warto zajrzeć. Zapraszam także tutaj na dobre burgery. To przyjemne,postindustrialne wnętrze, łodzianie bardzo takie lubią - mówiła prezydent Łodzi.

Sieć Bobby Burger rozpoczęła działalność w 2012 roku od prowadzenia mobilnego food trucka. Obecnie ma 34 lokale stacjonarne na terenie całej Polski m.in. w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy.

Bobby Burger serwuje burgery. Klienci mogą wybrać sieciową propozycję, urozmaicając ją według własnych upodobań. Począwszy od wyboru pieczywa, rodzaju oraz ilości mięsa czy sera i dodatków aż po sos. Ponadto na kartach menu znaleźć można pozycje śniadaniowe, sezonowe burgery miesiąca i ofertę dla wegetarian oraz bezglutenowców.

Główną grupą klientów Bobby Burgera są młodzi ludzie, którzy oczekują smacznego posiłku o dobrej jakości, ale w przystępnej cenie. Dodatkowo mają oni możliwość zjedzenia w atrakcyjnych i tętniących życiem miejscach, położonych w dogodnych lokalizacjach, otwartych w sezonie do późnych godzin nocnych. Teraz także w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 59, można odwiedzić industrialne wnętrze, doskonale wpisujące się w klimat miasta.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl