Nowy lokal zarówno w wystroju wnętrza, jak i oprawie muzycznej będzie nawiązywał do sopockich, festiwalowych tradycji, kultowych klubów. Mex Polska współpracowała z Wojciechem Korzeniewskim, który pomógł w przygotowaniu projektu wystroju wnętrza lokalu, pod kątem ekspozycji akcentów związanych z tradycją festiwalową Opery Leśnej. Menu Klubokawiarni będzie się znacząco różnić od menu Pijalni Wódki i Piwa.

Pijalnia Wódki i Piwa to koncept, który zarówno poprzez charakterystyczną ofertę kulinarną, wystrój jak i specjalnie wyszkolony personel ma umożliwić konsumentom odbycie podróży w czasie i cofnięcie się do lat 60-tych XX w., tj. do Polski z okresu PRL. Ideą tego pomysłu jest aby w niecodziennej scenerii, przez 24 godziny na dobę oferować swoim gościom, po bardzo przystępnych cenach, typowe dla tamtych czasów, proste przekąski takie jak: zimne nóżki, śledzik czy tatar oraz wybrane rodzaje napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (0%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL