W galerii Focus Mall Bydgoszcz, 6. grudnia każde dziecko będzie mogło wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez animatorów. Na stanowisku plastycznym dzieci będą malowały bombki, a także tworzyły ozdoby na choinkę. Nie zabraknie malowania pierników i dekorowania ciasteczek. Na uczestników zabawy czekać będzie także wielka mikołajkowa gra planszowa, w której do wygrania będą nagrody niespodzianki.

Największą atrakcją będzie jednak spotkanie ze Świętym Mikołajem, wyposażonym w prawdziwy worek z prezentami - mówi Katarzyna Puszka-Walenciak, dyrektor galerii Focus Mall Bydgoszcz.

Na dorosłych klientów galerii, którzy 6. grudnia zrobią zakupy za co najmniej 100 zł, w godzinach od 14.00 do 19.00 i zarejestrują paragon, w Punkcie Obsługi Konkursu czekać będą upominki w postaci ozdoby na choinkę. Liczba nagród jest ograniczona, konkurs trwa do wyczerpania zapasów.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl