W tym roku w ramach rywalizacji sportowej uczestnicy wezmą udział w grze miejskiej przygotowanej specjalnie na tę okazję przez Adventure Warsaw.

Celem gry miejskiej „Po Woli” przygotowanej przez Adventure Warsaw będzie rozwiązanie zadań w punktach kontrolnych zlokalizowanych w okolicach Ronda Daszyńskiego. W celu pokonania trasy wszystkie drużyny otrzymają w pakiecie startowym mapę Woli z zaznaczonymi punktami gry. Kapitan drużyny będzie mógł zdecydować o kolejności odwiedzania poszczególnych punktów kontrolnych, a tym samym – o ostatecznej długości trasy. O wyniku drużyn zadecyduje suma punktów uzyskanych za czas poświęcony na pokonanie zadań oraz całkowity czas pokonania trasy. Łącznie przewidziano 9 zagadek, a maksymalny czas na ich rozwiązanie to 3 godziny. Gra zacznie się i zakończy w 19. Dzielnicy, przy ul. Kolejowej 47, w okolicach biura sprzedaży. Po biegu wszyscy uczestnicy są zaproszeni na piknik.

 

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl