Koty uchodzą za najmilsze zwierzęta domowe. Są świetnymi towarzyszami rodziny oraz kompanami do zabawy. W starożytnym Egipcie były uważane za bóstwa mające nadprzyrodzoną moc. Zwierzęta te skrywają wiele intrygujących tajemnic, które będzie można poznać 10 listopada w Silesia City Center.
Pokaz Kotów Rasowych to okazja do zobaczenia niemal 20 rodowodowych ras w jednym miejscu. Wydarzenie organizowane w naszym Centrum ma również na celu propagowanie adopcji i pomocy bezdomnym kotom – mamy nadzieję, że we współpracy z Fundacją S.O.S. dla Zwierząt znajdziemy czworonogom kochających właścicieli – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center. Na pokazie będzie można podziwiać m.in. największe koty północnej ameryki Maine Coon, Amerykańskie Curle, czyli futrzaki z wywiniętymi uszami, Devon Rex nazywane UFO, Ragdolls, które po wzięciu na ręce zaczynają wiotczeć niczym lalka, nagie Sfinksy czy nieuczesane koty rasy Selkirk Rex.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl