Konkurs rokrocznie ma za zadanie wskazanie inwestycji samorządowych i podległych im spółek, a także inwestycji infrastrukturalnych i prywatnych, biznesowych, których efekt jest ważny dla regionu i jego mieszkańców.

W ten sposób chcemy zaprezentować najlepsze praktyki inwestycyjne oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Do udziału w tegorocznej, szóstej już edycji konkursu można zgłaszać zarówno inwestycje komunalne, jak też prywatne oraz dotyczące infrastruktury drogowej lub kolejowej z terenu województwa podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Ważne jest, aby były one zrealizowane w roku 2018, bądź zrealizowane w połowie na dzień 30 czerwca 2019 r. Tradycyjnie laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Do konkursu będą przyjmowane przygotowane wg wytycznych zawartych w regulaminie i zrealizowane w roku 2018 lub zrealizowane w 50 proc. na dzień 30 czerwca 2019 r. na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Zgłoszenia inwestycji może dokonać: jednostka samorządu terytorialnego, jednostka odpowiadająca za realizację projektu, Rada Konsultacyjna konkursu.

Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: topinwestycje@portalsamorzadowy.pl. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację REGULAMINU KONKURSU TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ i może być dokonane tylko przez osobę upoważnioną do przekazania danych w nim zawartych. (Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych wskazano w załączonym regulaminie).

Zgłoszenia należy przesyłać do 5 sierpnia 2019 r. na adres wskazany w regulaminie. W pierwszej połowie sierpnia 2019 r. powstanie lista nominowanych inwestycji, która zostanie opublikowana w serwisie PortalSamorzadowy.pl. Konsultacje z Radą odbędą się do 4 września 2019. Głosowanie czytelników na portalu potrwa do 17 września 2019 r. do godz. 12.00

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl