PARTNERZY PORTALU

Panattoni kompletuje bazę magazynów do wynajęcia od ręki przez firmy z Ukrainy

Panattoni kompletuje bazę magazynów do wynajęcia od ręki przez firmy z Ukrainy
Panattoni kompletuje bazę dostępnych powierzchni magazynowych także dla odbioru dużych transportów najpotrzebniejszych rzeczy dla pogrążonej wojną Ukrainy. Zadeklarowało je już wiele krajów europejskich oraz Stany Zjednoczone. Fot. unsplash.com (Elena Mozhvilo).
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 01 mar 2022 13:21

Panattoni na prośbę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu sprawdza posiadane zasoby magazynowe i produkcyjne dostępne od ręki. Wobec licznych zapytań, deweloper chce przygotować wolne hale dla zakładów i firm z Ukrainy, które zmuszone są przenieść swój biznes w trybie pilnym poza teren działań wojennych.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 01 mar 2022 13:21
  • Panattoni włącza się nie tylko w indywidualną, charytatywną pomoc Ukraińcom, ale także stara się wspierać ukraiński biznes zmuszony przenieść swoją działalność w trybie pilnym poza teren działań wojennych. 
  • Panattoni kompletuje bazę dostępnych powierzchni magazynowych także dla odbioru dużych transportów najpotrzebniejszych rzeczy. Zadeklarowało je już wiele krajów europejskich oraz Stany Zjednoczone. 
  • Obie ścieżki pomocowe Panattoni organizuje, pozostając w stałym kontakcie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Polskim Czerwonym Krzyżem.

Firmy w Europie nie przechodzą obojętnie wobec brutalnego ataku i wojny w Ukrainie. Panattoni również włącza się nie tylko w indywidualną, charytatywną pomoc Ukraińcom, ale  także stara się wspierać ukraiński biznes.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

W tej chwili jeden z największych deweloperów magazynowych w Europie kompletuje bazę dostępnych powierzchni magazynowych z dwutorowym przeznaczeniem.

Pierwsza przesłanka to odpowiedź na pilną potrzebę firm w zakresie przeniesienia swojej działalności z Ukrainy.

– Sprawdzamy posiadane zasoby magazynowe i produkcyjne dostępne od ręki dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – tłumaczy Anita Pietrykowska, Head of Marketing & Communications Europe Panattoni.

Deweloper, wobec licznych zapytań, chce przygotować wolne hale magazynowe dla zakładów produkcyjnych i firm z Ukrainy, które zmuszone są przenieść swój biznes w trybie pilnym poza teren działań wojennych.

Solidarni z Ukrainą

Drugim torem idzie wsparcie działań pomocowych Polskiego Czerwonego Krzyża dla Ukrainy. – Chodzi o udostępnienie powierzchni magazynowych dla odbioru dużych transportów najpotrzebniejszych rzeczy, między innymi: lekarstw, żywości, koców, namiotów i innych przedmiotów niezbędnych do ratowania poszkodowanych w tym konflikcie Ukraińców. Wiadomo, że takie transporty zadeklarowało już wiele krajów europejskich oraz Stany Zjednoczone – wylicza Anita Pietrykowska.

Zatem obie te ścieżki pomocowe Panattoni organizuje, pozostając w stałym kontakcie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Polskim Czerwonym Krzyżem.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.78.122
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!