"Dziś Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok nakazujący redaktorom naczelnym "Gazety Wyborczej" i portalu Wyborcza.pl publikację sprostowań tekstów sugerujących udział spółki w remoncie mieszkania europosła Joachima Brudzińskiego" - poinformował Polski Holding Hotelowy.

W komunikacie przypomniano, że w maju br. na pierwszej stronie papierowego wydania "Gazety Wyborczej" i za pośrednictwem portalu Wyborcza.pl. ukazał się materiał prasowy sugerujący, że PHH wykonał remont w mieszkaniu europosła Joachima Brudzińskiego.

 

Zaznaczono, że spółka stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom, a w wydanym oświadczeniu i sprostowaniu podkreśliła, iż w artykule "Państwowy holding i remont mieszkania Brudzińskiego" podano "nieprawdziwą informację i sugestię".

Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. (PHH) nigdy nie zajmował się remontem jakiegokolwiek mieszkania Joachima Brudzińskiego. PHH nie wydatkował także na ten cel żadnych środków. Dziś Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał redaktorom naczelnym Gazety Wyborczej i portalu Wyborcza.pl publikację sprostowań - zaznaczyła w poniedziałkowym komunikacie spółka.

Grupa PHH liczy ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tys. pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Grupa współpracuje - jako franczyzobiorca - z sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels and Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl