PRZETWÓRSTWO PRZEMYSŁOWE

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się na poziomie minus 18,8 - niższym od sygnalizowanego w sierpniu minus 15,2.

BUDOWNICTWO

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się na poziomie minus 19,1 - niższym od notowanego przed miesiącem minus 15,3.

HANDEL HURTOWY

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się na poziomie minus 8,3 - zbliżonym do odnotowanego w sierpniu minus 7,0.

HANDEL DETALICZNY

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się na poziomie minus 9,5 - podobnym jak przed miesiącem minus 8,1.

TRANSPORT I GOSPODARKA MAGAZYNOWA

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się na poziomie minus 7,2 - zbliżonym do sygnalizowanego w sierpniu minus 6,3.

ZAKWATEROWANIE I GASTRONOMIA

Wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się we wrześniu na poziomie minus 18,6 wobec minus 4,9 przed miesiącem. Podmioty prowadzące działalność w zakresie zakwaterowania formułują bardziej pesymistyczne oceny koniunktury (minus 23,7) niż jednostki gastronomiczne (minus 12,3).

INFORMACJA I KOMUNIKACJA

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się na poziomie plus 10,6 - zbliżonym do sygnalizowanego w sierpniu plus 11,8.

FINANSE I UBEZPIECZENIA

Wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury kształtuje się we wrześniu na poziomie plus 11,1 - nieco wyższym od notowanego przed miesiącem plus 9,2.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl