• Biznesem z Rzeszowa Ryszard P. razem z Marcinem B. oraz Sebastianem P. i Bogdanem K. byli oskarżeni o to, że z powodu ich działań Rzeszowskie Zakłady Graficzne straciły ok. 14 mln zł.
  • Na mocy prawomocnego wyroku rzeszowski biznesmen Ryszard P. powinien znajdować się w więzieniu.
  • Do tej pory nie zgłosił się on do odbycia kary i policja nie może go namierzyć.

Znany biznesmen Ryszard P., uznany za winnego przejęcia z naruszeniem prawa Rzeszowskich Zakładów Graficznych i wyprowadzenia z nich 14 milionów złotych, nadal przebywa na wolności. Po wyroku sądu miał trafić do celi, ale zniknął i trwają poszukiwania.

Od początku kwietnia br. policja poszukuje biznesmena z Rzeszowa, Ryszarda P., po tym jak nie udało się mu odroczyć odbywania kary 3 lat pozbawienia wolności. Teraz sytuacja poszukiwanego się pogorszyła, bowiem sąd na początku maja br. wystawił za nim list gończy. Na razie poszukiwania skazanego są bezskuteczne.

Jak informuje portal Carpatiabiznes.pl, kilka dni temu sąd wydał europejski nakaz aresztowania. Taki nakaz jest zawsze stosowany, jeżeli istnienie podejrzenie, że osoba ścigana za przestępstwo w Polsce przebywa na terytorium innego państwa Unii Europejskiej.

 

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl