• Tomasz Zabost, członek zarządu MLP Group: Firmy najczęściej akcentują w swoich strategiach obszar środowiskowy, zapominając trochę o społecznym i ładzie korporacyjnym.
  • Tak naprawdę każdy może sobie dowolnie dopisywać różne elementy - mówi Tomasz Zabost.
  • Dopóki nie skodyfikujemy i nie zdefiniujemy dokładnie pewnych zakresów, to każdy na swój sposób może opisywać zieloną umowę najmu – uważa Tomasz Zabost.

Tomasz Zabost podkreśla, że firmy najczęściej akcentują w swoich strategiach obszar środowiskowy, zapominając trochę o społecznym i ładzie korporacyjnym.

- W tych dwóch zakresach jest jeszcze wiele do zrobienia, aby waga tych aspektów została odzwierciedlona w naszych działaniach. Pewnie to trochę zależy od modelu biznesowego, ponieważ sytuacja dewelopera sprzedającego budynek tuż po zakończeniu jego realizacji różni się od tej, w której on zatrzymuje obiekt w portfelu i nim zarządza – zwraca uwagę Tomasz Zabost.

Jednocześnie dyrektor zwraca uwagę na nieco zaniedbany temat ładu korporacyjnego, a przecież to dzięki niemu – jeśli jest przyjazny - pracownicy chcą pracować w danej organizacji.

- Wszyscy spędzamy w pracy większość życia, więc jeżeli nie będziemy się w niej czuli dobrze, to na koniec osiągane efekty też nie będą dobre. Oczywiście strasznie trudno to zmierzyć – przyznaje Tomasz Zabost.

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl