Przedstawiamy unikalny raport redakcji Propertynews.pl "ESG w nieruchomościach" i potężną dawkę wiedzy o gorącym trendzie w nieruchomościach – ESG.

POBIERZ RAPORT SPECJALNY PROPERTYNEWS.PL

ESG istotnym elementem konkurencji

- Z tego spektrum opinii wynika m.in., że ESG jest istotnym elementem konkurencji na rynku i ważnym kryterium przy negocjacjach finansowych. Poza tym przyciąga talenty i angażuje zespoły. Przyglądając się dobrym praktykom wdrażanym przez firmy w swoich organizacjach, staraliśmy się uchwycić te niecodzienne, mogące inspirować. Zapytaliśmy także o zielone umowy najmu, które – jak się okazało – nie są już awangardą, ale daleko im do standardu - mówi Grażyna Kuryłło, dziennikarka Propertynews.pl, autorka tekstów w Raporcie.

Warto podkreślić, że niektórzy nasi rozmówcy już mają za sobą pierwsze raporty ESG, inni dopiero się do nich przygotowują. Dla większości na razie są dobrowolną inicjatywą, być może właśnie dlatego interesującą, bo różnorodną, choć czasem jeszcze niedoskonałą.

Serwis specjalny #ESG na Propertynews.pl

Codziennie zapraszamy też do lektury serwisu specjalnego na Propertynews.pl: #ESG. Partnerami serwisu są firmy: Panattoni, Cream, MLP Group oraz Prologis, które dzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie wdrażania ESG: https://www.propertynews.pl/raportowanie-esg/

Zrzut ekranu 2022-09-6 o 13.09.51.png
Zrzut ekranu 2022-09-6 o 13.09.51.png

POBIERZ RAPORT: