Marketing | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/marketing/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Trolle w Galerii Wisła]]> https://www.propertynews.pl/marketing/trolle-w-galerii-wisla,80216.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/49/68/064968_r0_300.jpg Mon, 24 Feb 2020 11:54:00 +0200 <![CDATA[Najważniejszy kolarski tour branży nieruchomości z udziałem Panattoni]]> https://www.propertynews.pl/marketing/najwazniejszy-kolarski-tour-branzy-nieruchomosci-z-udzialem-panattoni,80213.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/49/67/064967_r0_300.jpg Mon, 24 Feb 2020 11:13:00 +0200 <![CDATA[Wszystkie smaki Złotych Tarasów w jednej aplikacji do 29 lutego]]> https://www.propertynews.pl/marketing/wszystkie-smaki-zlotych-tarasow-w-jednej-aplikacji-do-29-lutego,80190.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/49/60/064960_r0_300.jpg Fri, 21 Feb 2020 15:06:00 +0200 <![CDATA[Wielka giełda winyli na Młocinach]]> https://www.propertynews.pl/marketing/wielka-gielda-winyli-na-mlocinach,80162.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/49/43/064943_r0_300.jpg Thu, 20 Feb 2020 15:29:00 +0200 <![CDATA[Na miarę generacji. Rusza nowa kampania wizerunkowa Sephory]]> https://www.propertynews.pl/marketing/na-miare-generacji-rusza-nowa-kampania-wizerunkowa-sephory,80094.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/48/77/064877_r0_300.jpg Tue, 18 Feb 2020 14:37:00 +0200 <![CDATA[Galeria nad Jeziorem z nowym konkursem]]> https://www.propertynews.pl/marketing/galeria-nad-jeziorem-z-nowym-konkursem,80088.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/48/65/064865_r0_300.jpg Tue, 18 Feb 2020 13:07:00 +0200 <![CDATA[Rusza kolejna edycja Targów Lokalnych Marek na Mokotowie]]> https://www.propertynews.pl/po-godzinach/rusza-kolejna-edycja-targow-lokalnych-marek-na-mokotowie,80080.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/48/54/064854_r0_300.jpg Tue, 18 Feb 2020 10:42:22 +0200 <![CDATA[Galeria Gniezno rusza z akcją edukacyjną]]> https://www.propertynews.pl/marketing/galeria-gniezno-rusza-z-akcja-edukacyjna,80059.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/48/40/064840_r0_300.jpg Mon, 17 Feb 2020 15:39:00 +0200 <![CDATA[Tak świętuje Galeria Krakowska]]> https://www.propertynews.pl/marketing/tak-swietuje-galeria-krakowska,80025.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/48/12/064812_r0_300.jpg Fri, 14 Feb 2020 14:22:00 +0200 <![CDATA[Niezwykła akcja w 3 Stawach]]> https://www.propertynews.pl/marketing/niezwykla-akcja-w-3-stawach,80016.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/47/96/064796_r0_300.jpg Fri, 14 Feb 2020 12:04:00 +0200 <![CDATA[Walentynkowa akcja w galerii Lublin Plaza]]> https://www.propertynews.pl/marketing/walentynkowa-akcja-w-galerii-lublin-plaza,79977.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/47/66/064766_r0_300.jpg Wed, 12 Feb 2020 17:52:30 +0200 <![CDATA[Akcja oddawania krwi w Galerii Mlociny]]> https://www.propertynews.pl/marketing/akcja-oddawania-krwi-w-galerii-mlociny,79976.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/47/65/064765_r0_300.jpg Wed, 12 Feb 2020 17:27:56 +0200 <![CDATA[Krakowska Serenada rozwija system prosprzedażowy]]> https://www.propertynews.pl/marketing/krakowska-serenada-rozwija-system-prosprzedazowy,79971.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/47/54/064754_r0_300.jpg Wed, 12 Feb 2020 15:18:30 +0200 <![CDATA[Krakowska IKEA wprowadza "cichy wtorek" i wspiera nadwrażliwych sensorycznie]]> https://www.propertynews.pl/marketing/krakowska-ikea-wprowadza-cichy-wtorek-i-wspiera-nadwrazliwych-sensorycznie,79966.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/47/49/064749_r0_300.jpg Wed, 12 Feb 2020 13:38:37 +0200 <![CDATA[Lekcja historii w Galerii Klif]]> https://www.propertynews.pl/po-godzinach/lekcja-historii-w-galerii-klif,79919.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/46/50/064650_r0_300.jpg Tue, 11 Feb 2020 10:23:29 +0200 <![CDATA[Strefa Premium tańsza dla gości 4 Design Days]]> https://www.propertynews.pl/raporty/strefa-premium-tansza-dla-gosci-4-design-days,79895.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/45/66/064566_r0_300.jpg Mon, 10 Feb 2020 12:52:15 +0200 <![CDATA[Zielone Arkady ruszają z walentynkową akcją]]> https://www.propertynews.pl/marketing/zielone-arkady-ruszaja-z-walentynkowa-akcja,79887.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/45/60/064560_r0_300.jpg Mon, 10 Feb 2020 10:47:00 +0200 <![CDATA[IKEA i Wola Park wspólnie dla planety]]> https://www.propertynews.pl/marketing/ikea-i-wola-park-wspolnie-dla-planety,79810.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/44/03/064403_r0_300.jpg Wed, 05 Feb 2020 16:19:00 +0200 <![CDATA[Walentynkowe warsztaty w Avenidzie]]> https://www.propertynews.pl/marketing/walentynkowe-warsztaty-w-avenidzie,79771.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/43/56/064356_r0_300.jpg Tue, 04 Feb 2020 15:12:00 +0200 <![CDATA[Nowa strategia Galerii Klif przynosi efekty]]> https://www.propertynews.pl/marketing/nowa-strategia-galerii-klif-przynosi-efekty,79640.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/31/29/063129_r0_300.jpg Thu, 30 Jan 2020 09:28:00 +0200