informacje z tematu: Litwiniuk Property | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Prawnicy kupują biura w Hanza Tower]]> https://www.propertynews.pl/biura/prawnicy-kupuja-biura-w-hanza-tower,81944.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/61/95/066195_r0_300.jpg Thu, 23 Apr 2020 13:01:00 +0200 <![CDATA[Nationale-Nederlanden otworzy nowe biuro w Gdańsku]]> https://www.propertynews.pl/biura/nationale-nederlanden-otworzy-nowe-biuro-w-gdansku,80581.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/52/78/065278_r0_300.jpg Mon, 09 Mar 2020 10:24:00 +0200 <![CDATA[Aurea Business House pod skrzydłami doradców]]> https://www.propertynews.pl/biura/aurea-business-house-pod-skrzydlami-doradcow,79612.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/42/06/064206_r0_300.jpg Wed, 29 Jan 2020 12:01:00 +0200 <![CDATA[Węgierski rynek na celowniku Litwiniuk Property]]> https://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/wegierski-rynek-na-celowniku-litwiniuk-property,78460.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/33/40/063340_r0_300.jpg Thu, 05 Dec 2019 14:57:00 +0200 <![CDATA[Fundusz Pomerania wchodzi w nowy etap. Zaczyna od zmiany siedziby]]> https://www.propertynews.pl/biura/fundusz-pomerania-wchodzi-w-nowy-etap-zaczyna-od-zmiany-siedziby,78079.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/30/17/063017_r0_300.jpg Thu, 21 Nov 2019 13:16:00 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w Centrum Biurowym Maris]]> https://www.propertynews.pl/biura/nowy-najemca-w-centrum-biurowym-maris,77616.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/25/46/062546_r0_300.jpg Mon, 04 Nov 2019 14:39:00 +0200 <![CDATA[Chylonia Business Park kusi najemców]]> https://www.propertynews.pl/magazyny/chylonia-business-park-kusi-najemcow,77453.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/22/98/062298_r0_300.jpg Mon, 28 Oct 2019 14:48:00 +0200 <![CDATA[Brama Portowa skusiła nowoczesne usługi dla biznesu]]> https://www.propertynews.pl/biura/brama-portowa-skusila-nowoczesne-uslugi-dla-biznesu,77144.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/20/65/062065_r0_300.jpg Wed, 16 Oct 2019 13:42:00 +0200 <![CDATA[Galeria Zegrzyńska niemal w komplecie]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-zegrzynska-niemal-w-komplecie,69464.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/41/69/054169_r0_300.jpg Wed, 12 Dec 2018 08:23:00 +0200 <![CDATA[Informatycy wchodzą do Bramy Portowej]]> https://www.propertynews.pl/biura/informatycy-wchodza-do-bramy-portowej,68568.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/32/88/053288_r0_300.jpg Thu, 08 Nov 2018 10:49:00 +0200 <![CDATA[Biurowa Czarna Perła przyciąga najemców]]> https://www.propertynews.pl/biura/biurowa-czarna-perla-przyciaga-najemcow,66523.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/11/21/051121_r0_300.jpg Tue, 28 Aug 2018 10:12:00 +0200 <![CDATA[Wystartowała Galeria Zegrzyńska]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wystartowala-galeria-zegrzynska,65399.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/03/29/050329_r0_300.jpg Thu, 05 Jul 2018 10:17:00 +0200 <![CDATA[Duży najemca w Panattoni Park Szczecin]]> https://www.propertynews.pl/magazyny/duzy-najemca-w-panattoni-park-szczecin,63132.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/86/27/048627_r0_300.jpg Wed, 11 Apr 2018 12:05:00 +0200 <![CDATA[Leasing Mikro dołącza do najemców Baltic Business Park]]> https://www.propertynews.pl/biura/leasing-mikro-dolacza-do-najemcow-baltic-business-park,61585.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/74/19/047419_r0_300.jpg Mon, 12 Feb 2018 13:52:00 +0200 <![CDATA[Szczecin zyska Czarną Perłę]]> https://www.propertynews.pl/biura/szczecin-zyska-czarna-perle,59868.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/58/05/045805_r0_300.jpg Wed, 06 Dec 2017 16:00:00 +0200 <![CDATA[Nowy biurowiec w Szczecinie - już w budowie]]> https://www.propertynews.pl/biura/nowy-biurowiec-w-szczecinie-juz-w-budowie,51943.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/75/00/037500_r0_300.jpg Tue, 31 Jan 2017 10:07:00 +0200 <![CDATA[Szczeciński rynek biurowy wraca do gry]]> https://www.propertynews.pl/biura/szczecinski-rynek-biurowy-wraca-do-gry,48159.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/39/87/033987_r0_300.jpg Mon, 29 Aug 2016 09:55:00 +0200 <![CDATA[Apteki wchodzą do centrum]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/apteki-wchodza-do-centrum,47780.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/36/40/033640_r0_300.jpg Mon, 08 Aug 2016 13:43:00 +0200 <![CDATA[Francuska firma wybrała Poleczki Business Park]]> https://www.propertynews.pl/biura/francuska-firma-wybrala-poleczki-business-park,47213.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/32/83/033283_r0_300.jpg Mon, 18 Jul 2016 09:58:00 +0200 <![CDATA[Rośnie biurowiec w Szczecinie]]> https://www.propertynews.pl/biura/rosnie-biurowiec-w-szczecinie,46452.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/27/15/032715_r0_300.jpg Fri, 17 Jun 2016 10:28:00 +0200