informacje z tematu: Dentons | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Oto laureaci Prime Property Prize 2020 i PropTech Festival 2020]]> https://www.propertynews.pl/biura/oto-laureaci-prime-property-prize-2020-i-proptech-festival-2020,85491.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/90/92/069092_r0_300.jpg Mon, 14 Sep 2020 20:54:00 +0200 <![CDATA[Cavatina sprzedała kompleks Equal Business Park]]> https://www.propertynews.pl/biura/cavatina-sprzedala-kompleks-equal-business-park,82997.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/68/81/066881_r0_300.jpg Wed, 03 Jun 2020 10:47:00 +0200 <![CDATA[Marynarska Business Park w nowych rękach]]> https://www.propertynews.pl/biura/marynarska-business-park-w-nowych-rekach,80615.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/53/06/065306_r0_300.jpg Tue, 10 Mar 2020 09:38:00 +0200 <![CDATA[Polskie sklepy wciąż kuszą inwestorów z RPA. Nowy gracz na naszym rynku]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/polskie-sklepy-wciaz-kusza-inwestorow-z-rpa-nowy-gracz-na-naszym-rynku,79425.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/40/97/064097_r0_300.jpg Wed, 22 Jan 2020 16:11:00 +0200 <![CDATA[Biurowy Feniks sprzedany]]> https://www.propertynews.pl/biura/biurowy-feniks-sprzedany,78565.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/34/27/063427_r0_300.jpg Tue, 10 Dec 2019 11:36:09 +0200 <![CDATA[Funduszom niemieckim rośnie konkurencja]]> https://www.propertynews.pl/biura/funduszom-niemieckim-rosnie-konkurencja,77059.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/70/75/057075_r0_300.jpg Mon, 14 Oct 2019 12:01:00 +0200 <![CDATA[Bezprecedensowy napływ kapitału zagranicznego. Rynek nieruchomości CEE na fali]]> https://www.propertynews.pl/biura/bezprecedensowy-naplyw-kapitalu-zagranicznego-rynek-nieruchomosci-cee-na-fali,76908.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/18/70/061870_r0_300.jpg Tue, 08 Oct 2019 16:03:07 +0200 <![CDATA[Lokalne prognozy na globalne trendy]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lokalne-prognozy-na-globalne-trendy,75312.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/97/14/059714_r0_300.jpg Mon, 05 Aug 2019 10:30:00 +0200 <![CDATA[Renaissance Building w rękach Leading Cities Invest]]> https://www.propertynews.pl/biura/renaissance-building-w-rekach-leading-cities-invest,73742.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/83/23/058323_r0_300.jpg Wed, 05 Jun 2019 11:47:00 +0200 <![CDATA[Dentons podwaja przestrzeń najmu w Atrium Centrum]]> https://www.propertynews.pl/biura/dentons-podwaja-przestrzen-najmu-w-atrium-centrum,73357.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/79/32/057932_r0_300.jpg Wed, 22 May 2019 14:16:08 +0200 <![CDATA[EEC 2019: Zrównoważony rozwój rynku nieruchomości lepszy niż bicie rekordów]]> https://www.propertynews.pl/magazyny/eec-2019-zrownowazony-rozwoj-rynku-nieruchomosci-lepszy-niz-bicie-rekordow,73246.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/77/62/057762_r0_300.jpg Mon, 20 May 2019 14:50:00 +0200 <![CDATA[Rekordowe finansowanie dla Varso. HB Reavis ma 350 mln euro na budowę]]> https://www.propertynews.pl/biura/rekordowe-finansowanie-dla-varso-hb-reavis-ma-350-mln-euro-na-budowe,71539.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/59/75/055975_r0_300.jpg Mon, 11 Mar 2019 09:49:00 +0200 <![CDATA[Rynek inwestycyjny w CEE zmierza ku nowym granicom wzrostu]]> https://www.propertynews.pl/biura/rynek-inwestycyjny-w-cee-zmierza-ku-nowym-granicom-wzrostu,67768.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/56/72/035672_r0_300.jpg Tue, 09 Oct 2018 12:04:00 +0200 <![CDATA[Prime Property Prize 2018 rozdane! Oto najlepsi z najlepszych w świecie nieruchomości!]]> https://www.propertynews.pl/biura/prime-property-prize-2018-rozdane-oto-najlepsi-z-najlepszych-w-swiecie-nieruchomosci,67117.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/16/67/051667_r0_300.jpg Mon, 17 Sep 2018 21:15:00 +0200 <![CDATA[Griffin Premium z dobrym wsparciem]]> https://www.propertynews.pl/biura/griffin-premium-z-dobrym-wsparciem,57921.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/05/20/040520_r0_300.jpg Wed, 04 Oct 2017 13:44:00 +0200 <![CDATA[Kancelaria Dentons wybiera adres na Powiślu]]> https://www.propertynews.pl/biura/kancelaria-dentons-wybiera-adres-na-powislu,56677.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/17/23/041723_r0_300.jpg Mon, 21 Aug 2017 14:48:00 +0200 <![CDATA[To już fakt. Prosta Tower w nowym portfelu]]> https://www.propertynews.pl/biura/to-juz-fakt-prosta-tower-w-nowym-portfelu,50951.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/46/63/014663_r0_300.jpg Fri, 16 Dec 2016 14:03:00 +0200 <![CDATA[Europa Centralna kusi globalnych graczy]]> https://www.propertynews.pl/biura/europa-centralna-kusi-globalnych-graczy,46785.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/29/58/032958_r0_300.jpg Thu, 30 Jun 2016 07:40:00 +0200 <![CDATA[Dentons pomógł w sprzedaży warszawskiego Sheratona]]> https://www.propertynews.pl/hotele/dentons-pomogl-w-sprzedazy-warszawskiego-sheratona,40665.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/63/72/026372_r0_300.jpg Fri, 06 Nov 2015 10:51:00 +0200 <![CDATA[Dentons pomogło sieci Accor w debiucie na nowym rynku]]> https://www.propertynews.pl/hotele/dentons-pomoglo-sieci-accor-w-debiucie-na-nowym-rynku,39448.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/38/42/003842_r0_300.jpg Thu, 24 Sep 2015 17:48:00 +0200