informacje z tematu: Sylwetki | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Awans w Orbisie]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/awans-w-orbisie,63885.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/91/79/049179_r0_300.jpg Fri, 11 May 2018 10:27:00 +0200 <![CDATA[Marek Przeorski dyrektorem MCC Mazurkas]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/marek-przeorski-dyrektorem-mcc-mazurkas,63827.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/91/32/049132_r0_300.jpg Wed, 09 May 2018 14:59:00 +0200 <![CDATA[Były szef firmy zarządzającej giełdowym Atlas Estates w areszcie]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/byly-szef-firmy-zarzadzajacej-gieldowym-atlas-estates-w-areszcie,63720.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/90/78/049078_r0_300.jpg Mon, 07 May 2018 08:09:00 +0200 <![CDATA[Nowa twarz w Gemini Holding]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/nowa-twarz-w-gemini-holding,62036.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/78/88/047888_r0_300.jpg Thu, 01 Mar 2018 10:04:00 +0200 <![CDATA[Zmiany w nadzorze Alta]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/zmiany-w-nadzorze-alta,61994.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/40/21/044021_r0_300.jpg Wed, 28 Feb 2018 10:07:00 +0200 <![CDATA[Zmiany na szczycie grupy OEX]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/zmiany-na-szczycie-grupy-oex,61618.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/74/70/047470_r0_300.jpg Tue, 13 Feb 2018 12:26:00 +0200 <![CDATA[Awanse w Chopin Airport Development]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/awanse-w-chopin-airport-development,61608.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/74/40/047440_r0_300.jpg Tue, 13 Feb 2018 09:35:00 +0200 <![CDATA[Nowa twarz w zarządzie Leroy Merlin Polska]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/nowa-twarz-w-zarzadzie-leroy-merlin-polska,60679.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/03/61/030361_r0_300.jpg Wed, 10 Jan 2018 14:15:00 +0200 <![CDATA[Nowy dyrektor generalny Netto Polska]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/nowy-dyrektor-generalny-netto-polska,60492.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/64/73/046473_r0_300.jpg Wed, 03 Jan 2018 13:12:00 +0200 <![CDATA[Cushman & Wakefield z nowym dyrektorem działu badań]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/cushman-wakefield-z-nowym-dyrektorem-dzialu-badan,59563.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/54/94/045494_r0_300.jpg Tue, 28 Nov 2017 11:57:00 +0200 <![CDATA[Ekspert due diligence wzmacnia zespół act BSWW]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/ekspert-due-diligence-wzmacnia-zespol-act-bsww,58913.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/64/90/036490_r0_300.jpg Tue, 07 Nov 2017 15:59:00 +0200 <![CDATA[Roszady personalne w FBSerwis]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/roszady-personalne-w-fbserwis,58141.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/29/33/042933_r0_300.jpg Wed, 11 Oct 2017 09:54:00 +0200 <![CDATA[Bolesław Kołodziejczyk dołącza do Cresa Polska]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/boleslaw-kolodziejczyk-dolacza-do-cresa-polska,57208.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/21/50/042150_r0_300.jpg Mon, 11 Sep 2017 09:13:00 +0200 <![CDATA[Seria rezygnacji w Próchniku]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/seria-rezygnacji-w-prochniku,55882.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/03/93/030393_r0_300.jpg Tue, 11 Jul 2017 14:50:00 +0200 <![CDATA[Oto najbogatsi Polacy i... ich nieruchomości!]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/oto-najbogatsi-polacy-i-ich-nieruchomosci,52553.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/96/95/029695_r0_300.jpg Thu, 23 Feb 2017 13:30:00 +0200 <![CDATA[Nowy sternik w Atrium]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/nowy-sternik-w-atrium,52539.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/80/40/038040_r0_300.jpg Thu, 23 Feb 2017 09:51:00 +0200 <![CDATA[Wiceprezes Pomorskiej SSE - odwołany]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/wiceprezes-pomorskiej-sse-odwolany,52177.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/39/70/033970_r0_300.jpg Wed, 08 Feb 2017 13:16:00 +0200 <![CDATA[HB Reavis rozbudowuje dział leasingu]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/hb-reavis-rozbudowuje-dzial-leasingu,52041.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/75/59/037559_r0_300.jpg Thu, 02 Feb 2017 17:01:00 +0200 <![CDATA[CBA aresztuje zamieszanych w warszawskie reprywatyzacje]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/cba-aresztuje-zamieszanych-w-warszawskie-reprywatyzacje,51904.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/74/75/037475_r0_300.jpg Mon, 30 Jan 2017 10:22:00 +0200 <![CDATA[Zarządca Colliers International członkiem MRICS]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/zarzadca-colliers-international-czlonkiem-mrics,51488.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/71/57/037157_r0_300.jpg Thu, 12 Jan 2017 11:43:00 +0200