informacje z tematu: serwis biura komercjalizacja | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Catalyst Capital wybiera doradców dla Harmony Office Center II]]> https://www.propertynews.pl/biura/catalyst-capital-wybiera-doradcow-dla-harmony-office-center-ii,77956.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/29/00/062900_r0_300.jpg Mon, 18 Nov 2019 12:02:00 +0200 <![CDATA[Zdobywca 5 gwiazdek Michelin w Olivia Star. Arco ma ambicję stać się jedną z najlepszych restauracji w Europie]]> https://www.propertynews.pl/biura/zdobywca-5-gwiazdek-michelin-w-olivia-star-arco-ma-ambicje-stac-sie-jedna-z-najlepszych-restauracji-w-europie,77948.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/28/62/062862_r0_300.jpg Mon, 18 Nov 2019 10:38:00 +0200 <![CDATA[Adgar łączy siły z JLL]]> https://www.propertynews.pl/biura/adgar-laczy-sily-z-jll,77851.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/27/25/062725_r0_300.jpg Wed, 13 Nov 2019 15:21:00 +0200 <![CDATA[Nowy Olimp w warszawskim biurowcu]]> https://www.propertynews.pl/biura/nowy-olimp-w-warszawskim-biurowcu,77762.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/26/83/062683_r0_300.jpg Fri, 08 Nov 2019 11:34:00 +0200 <![CDATA[Nordic Park się sprawdza. Najemcy zostają na dłużej]]> https://www.propertynews.pl/biura/nordic-park-sie-sprawdza-najemcy-zostaja-na-dluzej,77732.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/26/57/062657_r0_300.jpg Thu, 07 Nov 2019 13:38:00 +0200 <![CDATA[Kraków strategiczną lokalizacją dla brytyjskiego giganta IT. Pierwsze biuro w Polsce w budynku firmy Cavatina Holding]]> https://www.propertynews.pl/biura/krakow-strategiczna-lokalizacja-dla-brytyjskiego-giganta-it-pierwsze-biuro-w-polsce-w-budynku-firmy-cavatina-holding,77729.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/26/56/062656_r0_300.jpg Thu, 07 Nov 2019 12:22:00 +0200 <![CDATA[Nowi najemcy wprowadzą się do kompleksu Mokotów Nova]]> https://www.propertynews.pl/biura/nowi-najemcy-wprowadza-sie-do-kompleksu-mokotow-nova,77700.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/26/10/062610_r0_300.jpg Wed, 06 Nov 2019 14:46:00 +0200 <![CDATA[Varso zapełnia się najemcami]]> https://www.propertynews.pl/biura/varso-zapelnia-sie-najemcami,77698.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/26/07/062607_r0_300.jpg Wed, 06 Nov 2019 14:04:00 +0200 <![CDATA[Informatycy zostają na dłużej w Sky Tower]]> https://www.propertynews.pl/biura/informatycy-zostaja-na-dluzej-w-sky-tower,77679.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/25/90/062590_r0_300.jpg Wed, 06 Nov 2019 09:29:00 +0200 <![CDATA[Silesia Star w Katowicach na początek, potem nowe biuro w Warszawie. RSM Poland stawia na rozwój]]> https://www.propertynews.pl/biura/silesia-star-w-katowicach-na-poczatek-potem-nowe-biuro-w-warszawie-rsm-poland-stawia-na-rozwoj,77653.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/25/65/062565_r0_300.jpg Tue, 05 Nov 2019 12:46:00 +0200 <![CDATA[Grupa Żywiec wybrała Browary Warszawskie]]> https://www.propertynews.pl/biura/grupa-zywiec-wybrala-browary-warszawskie,77648.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/25/82/062582_r0_300.jpg Tue, 05 Nov 2019 11:25:00 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w Centrum Biurowym Maris]]> https://www.propertynews.pl/biura/nowy-najemca-w-centrum-biurowym-maris,77616.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/25/46/062546_r0_300.jpg Mon, 04 Nov 2019 14:39:00 +0200 <![CDATA[Cavatina sprzedaje Globalworth dwa biurowce]]> https://www.propertynews.pl/biura/cavatina-sprzedaje-globalworth-dwa-biurowce,77596.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/25/32/062532_r0_300.jpg Mon, 04 Nov 2019 09:04:10 +0200 <![CDATA[Unity Group szykuje nowe biura w Krakowie i we Wrocławiu]]> https://www.propertynews.pl/biura/unity-group-szykuje-nowe-biura-w-krakowie-i-we-wroclawiu,77474.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/23/09/062309_r0_300.jpg Tue, 29 Oct 2019 08:37:00 +0200 <![CDATA[Nippon Seiki powiększa biuro w Gdańsku]]> https://www.propertynews.pl/biura/nippon-seiki-powieksza-biuro-w-gdansku,77360.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/22/26/062226_r0_300.jpg Thu, 24 Oct 2019 09:48:00 +0200 <![CDATA[Megalopolis stawia na elastyczne biura]]> https://www.propertynews.pl/biura/megalopolis-stawia-na-elastyczne-biura,77325.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/21/93/062193_r0_300.jpg Wed, 23 Oct 2019 10:32:00 +0200 <![CDATA[CityFit wchodzi do Atrium Centrum]]> https://www.propertynews.pl/biura/cityfit-wchodzi-do-atrium-centrum,77294.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/21/77/062177_r0_300.jpg Tue, 22 Oct 2019 12:25:00 +0200 <![CDATA[Edison Energia wprowadza się do University Business Center I]]> https://www.propertynews.pl/biura/edison-energia-wprowadza-sie-do-university-business-center-i,77261.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/21/48/062148_r0_300.jpg Mon, 21 Oct 2019 14:46:52 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w kompleksie Distribution Park Żerań]]> https://www.propertynews.pl/biura/nowy-najemca-w-kompleksie-distribution-park-zeran,77241.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/21/35/062135_r0_300.jpg Mon, 21 Oct 2019 10:42:00 +0200 <![CDATA[Dostawca usług FM w nowym biurze]]> https://www.propertynews.pl/biura/dostawca-uslug-fm-w-nowym-biurze,77211.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/92/30/039230_r0_300.jpg Fri, 18 Oct 2019 13:17:00 +0200