informacje z tematu: serwis hotele marketing | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Światowy Dzień Turystyki w Hotelach Diament]]> https://www.propertynews.pl/hotele/swiatowy-dzien-turystyki-w-hotelach-diament,85745.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/94/29/069429_r0_300.jpg Thu, 24 Sep 2020 12:52:07 +0200 <![CDATA[Dzień otwarty wesel w Hotelu Diament Vacanza]]> https://www.propertynews.pl/hotele/dzien-otwarty-wesel-w-hotelu-diament-vacanza,85612.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/93/27/069327_r0_300.jpg Fri, 18 Sep 2020 11:58:00 +0200 <![CDATA[Accor ma przepis na udane i bezpieczne wakacje]]> https://www.propertynews.pl/hotele/accor-ma-przepis-na-udane-i-bezpieczne-wakacje,84405.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/80/69/068069_r0_300.jpg Tue, 28 Jul 2020 15:14:00 +0200 <![CDATA[Louvre Hotels Group startuje z nową hotelową usługą]]> https://www.propertynews.pl/hotele/louvre-hotels-group-startuje-z-nowa-hotelowa-usluga,84001.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/76/57/067657_r0_300.jpg Mon, 13 Jul 2020 11:33:00 +0200 <![CDATA[Accor wystartował z internetowymi inicjatywami]]> https://www.propertynews.pl/marketing/accor-wystartowal-z-internetowymi-inicjatywami,81620.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/59/95/065995_r0_300.jpg Fri, 10 Apr 2020 08:42:00 +0200 <![CDATA[Muzyka na żywo na powrót w hotelach]]> https://www.propertynews.pl/marketing/muzyka-na-zywo-na-powrot-w-hotelach,80553.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/52/70/065270_r0_300.jpg Fri, 06 Mar 2020 13:47:00 +0200 <![CDATA[Nosalowy Park Hotel & SPA widoczny w internecie]]> https://www.propertynews.pl/hotele/nosalowy-park-hotel-spa-widoczny-w-internecie,80024.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/48/11/064811_r0_300.jpg Fri, 14 Feb 2020 13:57:00 +0200 <![CDATA[Grupa Hotelowa Louvre z nowym programem lojalnościowym]]> https://www.propertynews.pl/hotele/grupa-hotelowa-louvre-z-nowym-programem-lojalnosciowym,79051.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/13/37/061337_r0_300.jpg Wed, 08 Jan 2020 10:53:25 +0200 <![CDATA[Bal sylwestrowy w Zakopanem]]> https://www.propertynews.pl/hotele/bal-sylwestrowy-w-zakopanem,78939.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/37/34/063734_r0_300.jpg Mon, 30 Dec 2019 08:11:12 +0200 <![CDATA[Prolokalny program sieci Mercure zawitał w Budapeszcie]]> https://www.propertynews.pl/marketing/prolokalny-program-sieci-mercure-zawital-w-budapeszcie,78764.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/36/08/063608_r0_300.jpg Tue, 17 Dec 2019 17:43:00 +0200 <![CDATA[Mikołajki z fantazją w hotelach PHH]]> https://www.propertynews.pl/marketing/mikolajki-z-fantazja-w-hotelach-phh,78754.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/36/02/063602_r0_300.jpg Tue, 17 Dec 2019 14:55:00 +0200 <![CDATA[Zwiedzanie poza utartą ścieżką]]> https://www.propertynews.pl/marketing/zwiedzanie-poza-utarta-sciezka,78413.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/32/86/063286_r0_300.jpg Wed, 04 Dec 2019 11:56:22 +0200 <![CDATA[Local Days by Mercure wkrótce w Krakowie]]> https://www.propertynews.pl/marketing/local-days-by-mercure-wkrotce-w-krakowie,78204.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/31/07/063107_r0_300.jpg Tue, 26 Nov 2019 17:43:39 +0200 <![CDATA[Hampton by Hilton Warsaw Airport obchodzi urodziny z Fundacją DKMS]]> https://www.propertynews.pl/marketing/hampton-by-hilton-warsaw-airport-obchodzi-urodziny-z-fundacja-dkms,77386.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/22/59/062259_r0_300.jpg Thu, 24 Oct 2019 17:32:14 +0200 <![CDATA[Hotel Moxy Katowice Airport świętuje pierwsze urodziny]]> https://www.propertynews.pl/marketing/hotel-moxy-katowice-airport-swietuje-pierwsze-urodziny,76766.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/17/30/061730_r0_300.jpg Wed, 02 Oct 2019 16:46:00 +0200 <![CDATA[Hotel Centrum Sosnowiec świętuje pięciolecie]]> https://www.propertynews.pl/marketing/hotel-centrum-sosnowiec-swietuje-pieciolecie,76549.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/14/73/061473_r0_300.jpg Wed, 25 Sep 2019 11:06:00 +0200 <![CDATA[City Break w Krakowie z Novotel Kraków Centrum]]> https://www.propertynews.pl/marketing/city-break-w-krakowie-z-novotel-krakow-centrum,76324.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/11/82/061182_r0_300.jpg Tue, 17 Sep 2019 16:33:00 +0200 <![CDATA[ibis Styles zaprasza na niezwykłą wystawę]]> https://www.propertynews.pl/hotele/ibis-styles-zaprasza-na-niezwykla-wystawe,76161.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/04/89/060489_r0_300.jpg Wed, 11 Sep 2019 14:25:00 +0200 <![CDATA[Warszawski Renaissance - doceniony]]> https://www.propertynews.pl/marketing/warszawski-renaissance-doceniony,75108.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/95/69/059569_r0_300.jpg Thu, 25 Jul 2019 17:47:00 +0200 <![CDATA[Stołeczne Moxy - docenione]]> https://www.propertynews.pl/hotele/stoleczne-moxy-docenione,75018.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/94/45/059445_r0_300.jpg Wed, 24 Jul 2019 12:13:00 +0200