informacje z tematu: serwis biura marketing | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Park Rozwoju opowie o polsko-szwedzkiej historii]]> https://www.propertynews.pl/biura/park-rozwoju-opowie-o-polsko-szwedzkiej-historii,76400.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/13/03/061303_r0_300.jpg Thu, 19 Sep 2019 16:26:00 +0200 <![CDATA[Torus ze szczypiornistami Wybrzeża Gdańsk]]> https://www.propertynews.pl/biura/torus-ze-szczypiornistami-wybrzeza-gdansk,75799.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/01/87/060187_r0_300.jpg Wed, 28 Aug 2019 15:35:00 +0200 <![CDATA[Ekstremalne emocje na placu Europejskim]]> https://www.propertynews.pl/biura/ekstremalne-emocje-na-placu-europejskim,75703.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/00/86/060086_r0_300.jpg Fri, 23 Aug 2019 15:00:00 +0200 <![CDATA[Letni festiwal filmowy na placu Europejskim]]> https://www.propertynews.pl/po-godzinach/letni-festiwal-filmowy-na-placu-europejskim,74338.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/88/84/058884_r0_300.jpg Fri, 28 Jun 2019 15:47:42 +0200 <![CDATA[Miejska pasieka w centrum Warszawy - na dachu Saski Crescent]]> https://www.propertynews.pl/po-godzinach/miejska-pasieka-w-centrum-warszawy-na-dachu-saski-crescent,73990.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/85/45/058545_r0_300.jpg Thu, 13 Jun 2019 16:08:59 +0200 <![CDATA[Ghelamco zaprasza na Dzień Dziecka z Magdą Gessler]]> https://www.propertynews.pl/po-godzinach/ghelamco-zaprasza-na-dzien-dziecka-z-magda-gessler,73507.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/81/28/058128_r0_300.jpg Tue, 28 May 2019 15:50:52 +0200 <![CDATA[Plac Bankowy 1 zaprasza na Noc Muzeów]]> https://www.propertynews.pl/biura/plac-bankowy-1-zaprasza-na-noc-muzeow,73131.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/76/03/057603_r0_300.jpg Wed, 15 May 2019 08:13:00 +0200 <![CDATA[Sky Tower z artystyczną strategią]]> https://www.propertynews.pl/biura/sky-tower-z-artystyczna-strategia,70978.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/54/11/055411_r0_300.jpg Mon, 18 Feb 2019 11:59:00 +0200 <![CDATA[Triathlonowa rywalizacja w Alchemii integruje biznes]]> https://www.propertynews.pl/biura/triathlonowa-rywalizacja-w-alchemii-integruje-biznes,70778.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/51/94/055194_r0_300.jpg Mon, 11 Feb 2019 08:50:00 +0200 <![CDATA[Business Garden ma sposób na promocję]]> https://www.propertynews.pl/biura/business-garden-ma-sposob-na-promocje,69553.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/42/48/054248_r0_300.jpg Fri, 14 Dec 2018 08:32:00 +0200 <![CDATA[Niezwykła wystawa w Warsaw Trade Tower]]> https://www.propertynews.pl/biura/niezwykla-wystawa-w-warsaw-trade-tower,69142.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/39/36/053936_r0_300.jpg Thu, 29 Nov 2018 12:51:00 +0200 <![CDATA[Vector+ świętuje stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości]]> https://www.propertynews.pl/biura/vector-swietuje-stulecie-odzyskania-przez-polske-niepodleglosci,68611.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/33/33/053333_r0_300.jpg Fri, 09 Nov 2018 14:02:00 +0200 <![CDATA[WTT wspiera Forum Odpowiedzialnego Biznesu]]> https://www.propertynews.pl/biura/wtt-wspiera-forum-odpowiedzialnego-biznesu,68270.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/30/12/053012_r0_300.jpg Fri, 26 Oct 2018 12:35:00 +0200 <![CDATA[Kazimierz Office Center dba o cyklistów]]> https://www.propertynews.pl/biura/kazimierz-office-center-dba-o-cyklistow,68166.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/29/36/052936_r0_300.jpg Tue, 23 Oct 2018 14:21:00 +0200 <![CDATA[Vector+z dużym plusem]]> https://www.propertynews.pl/biura/vector-z-duzym-plusem,68133.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/29/05/052905_r0_300.jpg Mon, 22 Oct 2018 15:40:00 +0200 <![CDATA[Coworking w plenerze? To możliwe nad Wisłą]]> https://www.propertynews.pl/biura/coworking-w-plenerze-to-mozliwe-nad-wisla,65591.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/04/66/050466_r0_300.jpg Fri, 13 Jul 2018 10:23:00 +0200 <![CDATA[Rzeźby studentów w Wola Center]]> https://www.propertynews.pl/biura/rzezby-studentow-w-wola-center,65579.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/04/58/050458_r0_300.jpg Thu, 12 Jul 2018 15:22:00 +0200 <![CDATA[Kino pod chmurką znów u stóp Warsaw Spire]]> https://www.propertynews.pl/po-godzinach/kino-pod-chmurka-znow-u-stop-warsaw-spire,65565.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/04/52/050452_r0_300.jpg Thu, 12 Jul 2018 11:16:00 +0200 <![CDATA[Royal Wilanów zaprasza na wspólne kibicowanie]]> https://www.propertynews.pl/biura/royal-wilanow-zaprasza-na-wspolne-kibicowanie,65152.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/51/90/045190_r0_300.jpg Wed, 27 Jun 2018 11:08:00 +0200 <![CDATA[Warsaw Spire zamieni się w przestrzeń sztuki]]> https://www.propertynews.pl/po-godzinach/warsaw-spire-zamieni-sie-w-przestrzen-sztuki,64724.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/98/72/049872_r0_300.jpg Mon, 11 Jun 2018 16:27:00 +0200