informacje z tematu: Moje Miejsce | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Sieć Just Gym otworzyła klub na warszawskim Mokotowie]]> https://www.propertynews.pl/biura/siec-just-gym-otworzyla-klub-na-warszawskim-mokotowie,77002.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/19/35/061935_r0_300.jpg Thu, 10 Oct 2019 17:24:27 +0200 <![CDATA[Dwa poziomy dla elastycznych przestrzeni. Nowy najemca w Moim Miejscu]]> https://www.propertynews.pl/biura/dwa-poziomy-dla-elastycznych-przestrzeni-nowy-najemca-w-moim-miejscu,76109.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/04/23/060423_r0_300.jpg Tue, 10 Sep 2019 11:28:00 +0200 <![CDATA[Colliers zarządcą Mojego Miejsca]]> https://www.propertynews.pl/biura/colliers-zarzadca-mojego-miejsca,75033.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/94/50/059450_r0_300.jpg Wed, 24 Jul 2019 10:14:06 +0200 <![CDATA[Echo Investment oddaje do użytku pierwszy biurowiec w Moim Miejscu]]> https://www.propertynews.pl/biura/echo-investment-oddaje-do-uzytku-pierwszy-biurowiec-w-moim-miejscu,74354.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/89/04/058904_r0_300.jpg Mon, 01 Jul 2019 10:57:42 +0200 <![CDATA[Całodobowy fitness w Moim Miejscu]]> https://www.propertynews.pl/biura/calodobowy-fitness-w-moim-miejscu,73862.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/84/18/058418_r0_300.jpg Mon, 10 Jun 2019 13:06:44 +0200 <![CDATA[Meating Point po raz drugi w Warszawie]]> https://www.propertynews.pl/biura/meating-point-po-raz-drugi-w-warszawie,71971.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/63/77/056377_r0_300.jpg Tue, 26 Mar 2019 09:55:00 +0200 <![CDATA[City Space wprowadza coworking z gwiazdką]]> https://www.propertynews.pl/biura/city-space-wprowadza-coworking-z-gwiazdka,71212.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/56/92/055692_r0_300.jpg Wed, 27 Feb 2019 10:41:00 +0200 <![CDATA[Ambitne plany Echo. Nowe projekty biurowe w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie]]> https://www.propertynews.pl/biura/ambitne-plany-echo-nowe-projekty-biurowe-w-warszawie-wroclawiu-lodzi-i-krakowie,70568.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/50/11/055011_r0_300.jpg Tue, 05 Feb 2019 10:12:00 +0200 <![CDATA[Biura, handel, mieszkania, akademiki - Echo ma plan na centrum Krakowa]]> https://www.propertynews.pl/biura/biura-handel-mieszkania-akademiki-echo-ma-plan-na-centrum-krakowa,69427.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/41/42/054142_r0_300.jpg Tue, 11 Dec 2018 08:13:00 +0200 <![CDATA[Havas Village w Moim Miejscu od Echo]]> https://www.propertynews.pl/biura/havas-village-w-moim-miejscu-od-echo,69010.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/37/55/053755_r0_300.jpg Mon, 26 Nov 2018 10:38:00 +0200 <![CDATA[Na Dolnym Mokotowie rośnie biurowiec od Echo]]> https://www.propertynews.pl/biura/na-dolnym-mokotowie-rosnie-biurowiec-od-echo,65278.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/75/05/047505_r0_300.jpg Mon, 02 Jul 2018 11:34:00 +0200 <![CDATA[W tym roku Echo Investment wystartuje z budową pięciu biurowców]]> https://www.propertynews.pl/biura/w-tym-roku-echo-investment-wystartuje-z-budowa-pieciu-biurowcow,64446.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/49/04/044904_r0_300.jpg Wed, 30 May 2018 08:57:00 +0200 <![CDATA[Nicklas Lindberg: Nadchodzi nowa era stylu pracy]]> https://www.propertynews.pl/biura/nicklas-lindberg-nadchodzi-nowa-era-stylu-pracy,62969.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/85/45/048545_r0_300.jpg Fri, 06 Apr 2018 10:06:00 +0200