informacje z tematu: Condo hotele i apartamenty wakacyjne | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[St. George Family & Senior SPA: apartamenty w popularnym uzdrowisku]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/st-george-family-senior-spa-apartamenty-w-popularnym-uzdrowisku,75556.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/99/32/059932_r0_300.jpg Mon, 19 Aug 2019 08:10:00 +0200 <![CDATA[Szczyrkowy Apart Hotel: inwestycja w samym sercu narciarskiego kurortu]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/szczyrkowy-apart-hotel-inwestycja-w-samym-sercu-narciarskiego-kurortu,72689.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/71/85/057185_r0_300.jpg Tue, 23 Apr 2019 13:01:02 +0200 <![CDATA[Hotel Mountain Resort River&Spa: inwestycja nad rzeką Poprad w Piwnicznej]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/hotel-mountain-resort-river-spa-inwestycja-nad-rzeka-poprad-w-piwnicznej,68394.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/31/26/053126_r0_300.jpg Wed, 31 Oct 2018 08:58:00 +0200 <![CDATA[Elektrownia Powiśle: luksusowe apartamenty i butikowy hotel]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/elektrownia-powisle-luksusowe-apartamenty-i-butikowy-hotel,67022.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/20/051520_r0_300.jpg Thu, 13 Sep 2018 21:18:10 +0200 <![CDATA[Portico Marina nad Jeziorem Zegrzyńskim: realizacja idei drugiego domu]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/portico-marina-nad-jeziorem-zegrzynskim-realizacja-idei-drugiego-domu,66952.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/58/051458_r0_300.jpg Wed, 12 Sep 2018 14:24:55 +0200 <![CDATA[Lake Hill Resort & Spa: dla amatorów wypoczynku]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/lake-hill-resort-spa-dla-amatorow-wypoczynku,66917.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/18/051418_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 15:04:20 +0200 <![CDATA[Infinity Zieleniec Ski & Spa: odpoczynek w górach]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/infinity-zieleniec-ski-spa-odpoczynek-w-gorach,66915.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/17/051417_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:59:26 +0200 <![CDATA[Apartamentowiec Relax: spokój, cisza, widoki]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/apartamentowiec-relax-spokoj-cisza-widoki,66914.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/16/051416_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:52:50 +0200 <![CDATA[Zakątek Sopot: komfort i wygoda]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/zakatek-sopot-komfort-i-wygoda,66913.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/15/051415_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:42:00 +0200 <![CDATA[Wave Apartments: obiekt, który kusi architekturą]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/wave-apartments-obiekt-ktory-kusi-architektura,66912.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/14/051414_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:39:31 +0200 <![CDATA[Solny Resort ****: styl i elegancja]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/solny-resort-styl-i-elegancja,66910.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/13/051413_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:30:00 +0200 <![CDATA[Bel Mare: komfort i wypoczynek]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/bel-mare-komfort-i-wypoczynek,66898.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/02/051402_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 12:57:32 +0200 <![CDATA[Osada Morska Resort & SPA: wypoczynek na dłużej]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/osada-morska-resort-spa-wypoczynek-na-dluzej,66861.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/74/051374_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 14:54:16 +0200 <![CDATA[Belmonte Hotel & Resort: apartamenty przy stoku]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/belmonte-hotel-resort-apartamenty-przy-stoku,66851.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/65/051365_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 12:16:21 +0200 <![CDATA[Enklawa Białowieska: apartamenty z widokiem na Puszczę]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/enklawa-bialowieska-apartamenty-z-widokiem-na-puszcze,66666.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/12/40/051240_r0_300.jpg Mon, 03 Sep 2018 11:30:50 +0200