informacje z tematu: mieszkania i domy | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Apartamenty Wieża: inwestycja z historią w tle]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/apartamenty-wieza-inwestycja-z-historia-w-tle,67059.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/42/051542_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 13:47:44 +0200 <![CDATA[Marina Iława: w pięknym otoczeniu]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/marina-ilawa-w-pieknym-otoczeniu,67056.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/41/051541_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 13:37:51 +0200 <![CDATA[Atal Baltica Towers: wyrafinowane detale]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/atal-baltica-towers-wyrafinowane-detale,66995.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/02/051502_r0_300.jpg Thu, 13 Sep 2018 13:43:16 +0200 <![CDATA[Rezydencja Wintera: zamieszkać w Śródmieściu]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/rezydencja-wintera-zamieszkac-w-srodmiesciu,66909.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/12/051412_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:28:41 +0200 <![CDATA[Nowe Kolibki: w otoczeniu lasu]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/nowe-kolibki-w-otoczeniu-lasu,66906.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/09/051409_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:07:38 +0200 <![CDATA[Apartamenty Sobieszewo: zarabiaj i wypoczywaj]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/apartamenty-sobieszewo-zarabiaj-i-wypoczywaj,66897.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/01/051401_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 12:48:46 +0200 <![CDATA[Projekt Szklarska: z widokiem na szczyty gór]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/projekt-szklarska-z-widokiem-na-szczyty-gor,66859.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/71/051371_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 14:50:24 +0200 <![CDATA[Polanica Residence: uzdrowisko na czasie]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/polanica-residence-uzdrowisko-na-czasie,66858.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/70/051370_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 14:44:56 +0200 <![CDATA[Garnizon: apartamenty w sercu miasta]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/garnizon-apartamenty-w-sercu-miasta,66852.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/66/051366_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 12:21:23 +0200 <![CDATA[Apartamenty Koło Brzegu: na krótko lub na dłużej]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/apartamenty-kolo-brzegu-na-krotko-lub-na-dluzej,66849.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/62/051362_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 12:05:47 +0200 <![CDATA[Apartamenty 5 Mórz: z wykończeniem pod klucz]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/apartamenty-5-morz-z-wykonczeniem-pod-klucz,66836.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/51/051351_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 10:19:19 +0200 <![CDATA[Apartamenty Anchoria: w dobrym otoczeniu]]> https://www.propertynews.pl/inwestycje/apartamenty-anchoria-w-dobrym-otoczeniu,66834.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/49/051349_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 10:04:00 +0200