informacje z tematu: Adgar Plaza | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Adgar Plaza ponownie z certyfikacją. Biurowiec zyskał LEED Gold]]> https://www.propertynews.pl/biura/adgar-plaza-ponownie-z-certyfikacja-biurowiec-zyskal-leed-gold,86555.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/99/74/069974_r0_300.jpg Mon, 26 Oct 2020 13:35:51 +0200 <![CDATA[Adgar Plaza z pierwszym w Polsce Hubem Mobilności]]> https://www.propertynews.pl/biura/adgar-plaza-z-pierwszym-w-polsce-hubem-mobilnosci,84589.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/82/24/068224_r0_300.jpg Wed, 05 Aug 2020 13:12:28 +0200 <![CDATA[IKEA w biurowcu na wynos]]> https://www.propertynews.pl/biura/ikea-w-biurowcu-na-wynos,78576.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/34/59/063459_r0_300.jpg Tue, 10 Dec 2019 13:57:00 +0200 <![CDATA[N.A.Y.S. zadba o ciało i umysł biznesowego Mokotowa]]> https://www.propertynews.pl/biura/n-a-y-s-zadba-o-cialo-i-umysl-biznesowego-mokotowa,61583.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/74/17/047417_r0_300.jpg Mon, 12 Feb 2018 13:32:00 +0200 <![CDATA[Brain Embassy szykuje kolejną lokalizację w Warszawie]]> https://www.propertynews.pl/biura/brain-embassy-szykuje-kolejna-lokalizacje-w-warszawie,55202.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/03/12/040312_r0_300.jpg Tue, 13 Jun 2017 11:12:00 +0200 <![CDATA[Kompleks Adgar Plaza zyskał prestiżowy certyfikat]]> https://www.propertynews.pl/biura/kompleks-adgar-plaza-zyskal-prestizowy-certyfikat,39245.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/47/59/024759_r0_300.jpg Thu, 17 Sep 2015 12:55:00 +0200 <![CDATA[Green Caffe Nero otworzyła swoją 29. kawiarnię]]> https://www.propertynews.pl/biura/green-caffe-nero-otworzyla-swoja-29-kawiarnie,36392.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/26/61/022661_r0_300.jpg Tue, 09 Jun 2015 13:33:00 +0200 <![CDATA[Przedszkole nowym najemcą w Adgar Park West]]> https://www.propertynews.pl/biura/przedszkole-nowym-najemca-w-adgar-park-west,26311.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/58/05/015805_r0_300.jpg Mon, 19 May 2014 13:40:00 +0200 <![CDATA[Rekordowe wyniki Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza]]> https://www.propertynews.pl/biura/rekordowe-wyniki-centrum-konferencyjnego-adgar-plaza,16337.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/88/45/008845_r0_300.jpg Tue, 23 Apr 2013 17:11:00 +0200 <![CDATA[Wezyr Holidays najemcą warszawskiego biurowca]]> https://www.propertynews.pl/biura/wezyr-holidays-najemca-warszawskiego-biurowca,14333.html Wed, 23 Jan 2013 13:42:00 +0200 <![CDATA[Tupperware Polska nowym najemcą mokotowskiego centrum biznesowego]]> https://www.propertynews.pl/biura/tupperware-polska-nowym-najemca-mokotowskiego-centrum-biznesowego,8485.html Tue, 03 Apr 2012 11:53:00 +0200 <![CDATA[DuPont wprowadzi się do biurowca Adgar Plaza]]> https://www.propertynews.pl/biura/dupont-wprowadzi-sie-do-biurowca-adgar-plaza,4687.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/15/43/001543_r0_300.jpg Thu, 08 Sep 2011 11:56:00 +0200 <![CDATA[Grupa Adgar kupuje nieruchomość w Warszawie. W planach kolejne inwestycje]]> https://www.propertynews.pl/biura/grupa-adgar-kupuje-nieruchomosc-w-warszawie-w-planach-kolejne-inwestycje,3382.html Mon, 13 Jun 2011 09:16:00 +0200