informacje z tematu: centrum handlowe Janki | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Nowe Janki niemal całe wynajęte]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-janki-niemal-cale-wynajete,62078.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/36/81/043681_r0_300.jpg Fri, 02 Mar 2018 10:54:00 +0200 <![CDATA[Miliony na Centrum Janki. Przed nami potężna rozbudowa]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/miliony-na-centrum-janki-przed-nami-potezna-rozbudowa,46496.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/31/20/023120_r0_300.jpg Mon, 20 Jun 2016 13:03:00 +0200 <![CDATA[Centrum Janki z nowym najemcą]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centrum-janki-z-nowym-najemca,31357.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/93/27/019327_r0_300.jpg Fri, 21 Nov 2014 13:38:00 +0200 <![CDATA[Restauracja Olimp w nowej lokalizacji]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/restauracja-olimp-w-nowej-lokalizacji,22970.html Wed, 15 Jan 2014 13:41:00 +0200 <![CDATA[Orientalne klimaty od sierpnia w Parku Handlowym Janki]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/orientalne-klimaty-od-sierpnia-w-parku-handlowym-janki,18878.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/05/28/010528_r0_300.jpg Tue, 06 Aug 2013 12:53:00 +0200 <![CDATA[Sieć Super Prezenty podbija warszawskie centra handlowe]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/siec-super-prezenty-podbija-warszawskie-centra-handlowe,18217.html Thu, 11 Jul 2013 13:04:00 +0200 <![CDATA[Spółka Centrum Handlowe Janki w likwidacji]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/spolka-centrum-handlowe-janki-w-likwidacji,16740.html Tue, 14 May 2013 10:51:00 +0200 <![CDATA[Centrum Handlowe Janki z nowymi najemcami]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centrum-handlowe-janki-z-nowymi-najemcami,9879.html Thu, 21 Jun 2012 09:24:00 +0200 <![CDATA[Park Handlowy Janki ma nowego najemcę]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/park-handlowy-janki-ma-nowego-najemce,8372.html Wed, 28 Mar 2012 14:13:00 +0200 <![CDATA[1500 mkw. zajmie nowy salon Smyka w podwarszawskim centrum Janki]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/1500-mkw-zajmie-nowy-salon-smyka-w-podwarszawskim-centrum-janki,6088.html Thu, 01 Dec 2011 11:26:00 +0200 <![CDATA[Sieć Tchibo ma nowe sklepy w centrach handlowych]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/siec-tchibo-ma-nowe-sklepy-w-centrach-handlowych,5899.html Mon, 21 Nov 2011 16:31:00 +0200 <![CDATA[Frame House w Parku Handlowym Janki]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/frame-house-w-parku-handlowym-janki,4272.html Fri, 12 Aug 2011 11:06:00 +0200 <![CDATA[Centrum Janki zyskuje nowych najemców]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centrum-janki-zyskuje-nowych-najemcow,3812.html Mon, 11 Jul 2011 10:23:00 +0200 <![CDATA[Rajskie ptaki w CH Janki]]> https://www.propertynews.pl/marketing/rajskie-ptaki-w-ch-janki,3518.html Mon, 20 Jun 2011 13:56:00 +0200