informacje z tematu: Master Management | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Brama Mazur na finiszu komercjalizacji]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/brama-mazur-na-finiszu-komercjalizacji,27162.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/64/44/016444_r0_300.jpg Tue, 17 Jun 2014 10:12:00 +0200 <![CDATA[Master Management wchodzi w segment biurowy]]> https://www.propertynews.pl/biura/master-management-wchodzi-w-segment-biurowy,23036.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/37/14/013714_r0_300.jpg Fri, 17 Jan 2014 11:12:00 +0200 <![CDATA[Nowe marki w Bramie Mazur]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-marki-w-bramie-mazur,19097.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/06/47/010647_r0_300.jpg Mon, 19 Aug 2013 10:29:00 +0200 <![CDATA[Centrum Handlowe Plaza Rzeszów będzie mieć nowych najemców]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centrum-handlowe-plaza-rzeszow-bedzie-miec-nowych-najemcow,14708.html Tue, 12 Feb 2013 17:51:00 +0200 <![CDATA[Budowa Bramy Mazur nabiera tempa]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/budowa-bramy-mazur-nabiera-tempa,14071.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/71/36/007136_r0_300.jpg Thu, 10 Jan 2013 13:03:00 +0200 <![CDATA[Master Management Group złożył wniosek o pozwolenie na budowę Bramy Mazur]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/master-management-group-zlozyl-wniosek-o-pozwolenie-na-budowe-bramy-mazur,12062.html Tue, 02 Oct 2012 09:54:00 +0200 <![CDATA[Grunt pod Bramę Mazur już w rękach Master Management Group]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/grunt-pod-brame-mazur-juz-w-rekach-master-management-group,11926.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/55/59/005559_r0_300.jpg Thu, 27 Sep 2012 09:31:00 +0200 <![CDATA[Magnolia Park notuje najlepsze wyniki od otwarcia w 2007 roku]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/magnolia-park-notuje-najlepsze-wyniki-od-otwarcia-w-2007-roku,10772.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/45/87/004587_r0_300.jpg Tue, 31 Jul 2012 18:07:00 +0200 <![CDATA[Nowa część Rzeszów Plaza z kolejnymi najemcami]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowa-czesc-rzeszow-plaza-z-kolejnymi-najemcami,9572.html Tue, 05 Jun 2012 12:53:00 +0200 <![CDATA[Mielecki Aviator startuje z komercjalizacją]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/mielecki-aviator-startuje-z-komercjalizacja,9542.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/38/53/003853_r0_300.jpg Mon, 04 Jun 2012 13:01:00 +0200 <![CDATA[Master Management ma nowe umowy najmu powierzchni w Magnolii Park]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/master-management-ma-nowe-umowy-najmu-powierzchni-w-magnolii-park,8532.html Wed, 04 Apr 2012 23:09:00 +0200 <![CDATA[Brama Mazur w rękach Master Management. Budowa ruszy w tym roku]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/brama-mazur-w-rekach-master-management-budowa-ruszy-w-tym-roku,8390.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/33/11/003311_r0_300.jpg Thu, 29 Mar 2012 10:06:00 +0200 <![CDATA[Blackstone szuka centrów z potencjałem do rozbudowy - zobacz komentarz Paula Kusmierza]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/blackstone-szuka-centrow-z-potencjalem-do-rozbudowy-zobacz-komentarz-paula-kusmierza,8279.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/32/72/003272_r0_300.jpg Fri, 23 Mar 2012 14:37:00 +0200 <![CDATA[Druga faza rozbudowy Magnolii Park zakończona]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/druga-faza-rozbudowy-magnolii-park-zakonczona,7457.html Tue, 14 Feb 2012 09:34:00 +0200 <![CDATA[Rozbudowa Magnolii pod koniec 2012 roku]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rozbudowa-magnolii-pod-koniec-2012-roku,7404.html Fri, 10 Feb 2012 09:00:00 +0200 <![CDATA[Master Management przedłuża stare i podpisuje nowe umowy najmu w Magnolia Park]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/master-management-przedluza-stare-i-podpisuje-nowe-umowy-najmu-w-magnolia-park,7371.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/28/02/002802_r0_300.jpg Thu, 09 Feb 2012 08:21:00 +0200 <![CDATA[Master Managment chce zbudować Bramę Mazur]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/master-managment-chce-zbudowac-brame-mazur,7278.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/27/69/002769_r0_300.jpg Fri, 03 Feb 2012 09:50:00 +0200 <![CDATA[Blackstone kupił kolejne centrum handlowe w Polsce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/blackstone-kupil-kolejne-centrum-handlowe-w-polsce,6507.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/25/16/002516_r0_300.jpg Thu, 22 Dec 2011 13:21:00 +0200 <![CDATA[Fundusz Blackstone kupił Galerię Pestka]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/fundusz-blackstone-kupil-galerie-pestka,6100.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/24/03/002403_r0_300.jpg Thu, 01 Dec 2011 15:57:00 +0200 <![CDATA[Galeria Niwa powiększyła się o nową część]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-niwa-powiekszyla-sie-o-nowa-czesc,5822.html Wed, 16 Nov 2011 16:23:00 +0200