informacje z tematu: Aspenn | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Interbud-Lublin wybrał partnera do komercjalizacji nowego parku handlowego w Lublinie]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/interbud-lublin-wybral-partnera-do-komercjalizacji-nowego-parku-handlowego-w-lublinie,86007.html https://pliki.propertynews.pl/i/06/78/82/067882_r0_300.jpg Tue, 06 Oct 2020 08:56:05 +0200 <![CDATA[Big Star wprowadzi się do Multishop Jarocin]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/big-star-wprowadzi-sie-do-multishop-jarocin,65650.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/04/99/050499_r0_300.jpg Mon, 16 Jul 2018 18:48:00 +0200 <![CDATA[Starbucks najemcą w Quick Parku Konstancin]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/starbucks-najemca-w-quick-parku-konstancin,63793.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/91/12/049112_r0_300.jpg Tue, 08 May 2018 15:11:00 +0200 <![CDATA[Gemini Park Tychy kompletuje najemców. Dołącza Coccodrillo]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/gemini-park-tychy-kompletuje-najemcow-dolacza-coccodrillo,60906.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/67/87/046787_r0_300.jpg Thu, 18 Jan 2018 09:15:00 +0200 <![CDATA[Gemini Park Tychy z nowym najemcą]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/gemini-park-tychy-z-nowym-najemca,58486.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/39/61/043961_r0_300.jpg Mon, 23 Oct 2017 10:07:00 +0200 <![CDATA[Nowy adres na handlowej mapie Trójmiasta]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowy-adres-na-handlowej-mapie-trojmiasta,45288.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/14/50/031450_r0_300.jpg Wed, 04 May 2016 11:45:30 +0200 <![CDATA[Ferio Wawer startuje 6 listopada]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/ferio-wawer-startuje-6-listopada,40586.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/86/62/008662_r0_300.jpg Wed, 04 Nov 2015 10:44:00 +0200 <![CDATA[Aspenn pracuje dla ECC]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/aspenn-pracuje-dla-ecc,30334.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/87/97/018797_r0_300.jpg Tue, 14 Oct 2014 17:00:00 +0200 <![CDATA[Aspenn pomoże przy komercjalizacji Tarasów Zamkowych]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/aspenn-pomoze-przy-komercjalizacji-tarasow-zamkowych,25535.html Thu, 17 Apr 2014 14:12:00 +0200 <![CDATA[Konstanty Strus otwiera Galerię Siedlce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/konstanty-strus-otwiera-galerie-siedlce,25048.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/50/48/015048_r0_300.jpg Fri, 28 Mar 2014 16:07:00 +0200 <![CDATA[Zbliża się otwarcie Galerii Siedlce]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zbliza-sie-otwarcie-galerii-siedlce,23971.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/44/05/014405_r0_300.jpg Tue, 04 Feb 2014 14:54:00 +0200 <![CDATA[Aspenn powiększa zespół]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/aspenn-powieksza-zespol,21637.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/27/56/012756_r0_300.jpg Mon, 18 Nov 2013 20:32:00 +0200 <![CDATA[Aspenn bierze na wyłączność Ferio Wawer]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/aspenn-bierze-na-wylacznosc-ferio-wawer,16024.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/86/62/008662_r0_300.jpg Wed, 10 Apr 2013 14:13:00 +0200 <![CDATA[Marki Grupy LPP w Galerii S w Siedlcach]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/marki-grupy-lpp-w-galerii-s-w-siedlcach,14010.html Tue, 08 Jan 2013 18:30:00 +0200 <![CDATA[Galeria Jurowiecka powstanie w 2014 roku]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-jurowiecka-powstanie-w-2014-roku,12908.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/61/72/006172_r0_300.jpg Thu, 08 Nov 2012 10:40:00 +0200 <![CDATA[LPP wynajmie 2,2 tys. mkw. w Galerii Zawiercie]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/lpp-wynajmie-2-2-tys-mkw-w-galerii-zawiercie,12556.html Mon, 22 Oct 2012 12:25:00 +0200 <![CDATA[Nowy najemca w Galerii Rembielińskiej]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowy-najemca-w-galerii-rembielinskiej,10425.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/43/51/004351_r0_300.jpg Mon, 16 Jul 2012 11:25:00 +0200 <![CDATA[Z Atrium do Aspenn - agencja powiększa zespół specjalistów]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/z-atrium-do-aspenn-agencja-powieksza-zespol-specjalistow,9939.html Sat, 23 Jun 2012 00:13:00 +0200 <![CDATA[Karolina Nitowska dołączyła do zespołu Aspenn]]> https://www.propertynews.pl/sylwetki/karolina-nitowska-dolaczyla-do-zespolu-aspenn,8678.html Fri, 13 Apr 2012 07:30:00 +0200 <![CDATA[Central Developments postawi centrum handlowe w Zawierciu]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/central-developments-postawi-centrum-handlowe-w-zawierciu,5612.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/21/84/002184_r0_300.jpg Fri, 04 Nov 2011 14:27:00 +0200