informacje z tematu: Calzedonia | propertynews.pl https://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Calzedonia otwiera kolejny sklep w warszawskim outlecie]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/calzedonia-otwiera-kolejny-sklep-w-warszawskim-outlecie,101990.html https://pliki.propertynews.pl/i/08/27/09/082709_r0_300.jpg Wed, 25 May 2022 13:28:00 +0200 <![CDATA[Auchan, Benetton, Calzedonia, Diesel... Światowe marki wciąż działają w Rosji. Zobacz najnowszą listę wstydu]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/auchan-benetton-calzedonia-diesel-swiatowe-marki-wciaz-dzialaja-w-rosji-zobacz-najnowsza-liste-wstydu,101674.html https://pliki.propertynews.pl/i/08/23/53/082353_r0_300.jpg Mon, 16 May 2022 11:16:00 +0200 <![CDATA[Etam i Intimissimi Uomo w Manufakturze w Łodzi]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/etam-i-intimissimi-uomo-w-manufakturze-w-lodzi,96969.html https://pliki.propertynews.pl/i/07/83/16/078316_r0_300.jpg Thu, 02 Dec 2021 14:39:02 +0200 <![CDATA[Calzedonia Group wchodzi z dwiema markami do Galaxy]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/calzedonia-group-wchodzi-z-dwiema-markami-do-galaxy,89869.html https://pliki.propertynews.pl/i/07/23/27/072327_r0_300.jpg Mon, 08 Mar 2021 11:52:00 +0200 <![CDATA[Dwie włoskie marki w Galerii Amber]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dwie-wloskie-marki-w-galerii-amber,75274.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/96/84/059684_r0_300.jpg Thu, 01 Aug 2019 14:22:58 +0200 <![CDATA[Calzedonia dołącza do Libero]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/calzedonia-dolacza-do-libero,60112.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/61/17/046117_r0_300.jpg Fri, 15 Dec 2017 09:42:00 +0200 <![CDATA[Od znanych marek włoskich po greckie debiuty. Nowi najemcy w Galerii Północnej]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/od-znanych-marek-wloskich-po-greckie-debiuty-nowi-najemcy-w-galerii-polnocnej,59024.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/22/38/042238_r0_300.jpg Fri, 10 Nov 2017 13:36:00 +0200 <![CDATA[Zgrany duet najemcą Starego Browaru]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zgrany-duet-najemca-starego-browaru,54560.html https://pliki.propertynews.pl/i/03/96/75/039675_r0_300.jpg Thu, 18 May 2017 16:50:00 +0200 <![CDATA[Calz Polska najemcą w Focus Mall Rybnik]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/calz-polska-najemca-w-focus-mall-rybnik,26866.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/62/54/016254_r0_300.jpg Fri, 06 Jun 2014 13:38:00 +0200 <![CDATA[Galeria Malta przedłuża umowy najmu]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-malta-przedluza-umowy-najmu,24684.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/48/00/014800_r0_300.jpg Mon, 17 Mar 2014 18:26:00 +0200 <![CDATA[Intimissimi i Calzedonia wchodzą do Gorzowa Wielkopolskiego]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/intimissimi-i-calzedonia-wchodza-do-gorzowa-wielkopolskiego,24199.html Fri, 28 Feb 2014 10:08:00 +0200 <![CDATA[Trzej nowi najemcy w Centrum Handlowym NoVa Park]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/trzej-nowi-najemcy-w-centrum-handlowym-nova-park,23037.html https://pliki.propertynews.pl/i/01/37/15/013715_r0_300.jpg Fri, 17 Jan 2014 11:28:00 +0200 <![CDATA[H&M i Calzedonia - nowi najemcy Orco Tower]]> https://www.propertynews.pl/biura/h-m-i-calzedonia-nowi-najemcy-orco-tower,13467.html Wed, 05 Dec 2012 14:26:00 +0200 <![CDATA[Calzedonia otworzy sklep w kolejnym centrum handlowym w Warszawie]]> https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/calzedonia-otworzy-sklep-w-kolejnym-centrum-handlowym-w-warszawie,5940.html Wed, 23 Nov 2011 08:53:00 +0200